Latgales Sporta spēles Daugavpilī

10.09.2019.
Sacensību atklāšanā piedalījās Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš, Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes pārstāvis Imants Lagodskis, Invalīdu sporta biedrība “SOLIS PLUS” un Daugavpils invalīdu sporta biedrība “ ISK Daugavpils”.

Sacensības notika Daugavpils sporta bāzē “Dzintariņš” , kurā piedalījās sportisti no Lietuvas Visagginas, Krāslavas, Preiļiem, Aizkraukles, Rīgas, Bauskas, Jēkabpils un visām Daugavpils invalīdu biedrībām ieskaitot Daugavpils nedzirdīgo biedrību.

Ļoti žēl, ka dalībnieki no Turcijas, Baltkrievijas, Igaunijas un Liepājas, dažādu iemeslu dēļ, nevarēja piedalīties pasākumā. Sacensībās piedalījās 85 cilvēki neieskaitot asistentus un viesus.

No sportistu un skatītāju puses bija ļoti labas atsauksmes par sacensību organizēšanu. Bija garšīgs ēdiens, jauks koncerts un brīnišķīga atpūta pēc koncerta. Labas atsauksmes bija arī par sacensībām izraudzīto vietu- brīnišķīga daba, svaigs priežu meža gaiss un labas naktsmītnes dalībniekiem.

Sacensību rīkotāji, biedrība “SOLIS PLUS” izsaka pateicību visiem, kas atbalstīja pasākumu: Daugavpils pilsētas domei, Daugavpils pašvaldības iestādei “Sporta pārvalde”, Sarkanajam krustam, SIA “Rimi Latvija”, SIA “Maksima”, Latvijas neredzīgo biedrības ansamblim “Pozitīvs”, krievu kultūras centra ansamblim “Vdohnoveņije”, Pāvelam Smirnovam un SIA “Latgales Optima”, kā arī organizācijai “Svarbumbu sports”.

Invalīdu sporta biedrība “SOLIS PLUS” personīgi izsaka pateicību Andrejam Elksniņam, Igoram Prelatovam, Pāvelam Smirnovam un visiem, kas individuāli ziedoja naudu šim pasākumam.

Invalīdu sporta biedrības priekšsēdētāja: Silvija Lielbārde.