Ar čempionātu Daugavpils Fortress atzīmē karatē 40 gadus Daugavpilī

07.06.2019.
Čempionātā piedalījās karatisti no Lietuvas, Latvijas un Baltkrievijas. Kopā tika sadalīts 27 medaļu komplekti dažādās vecuma grupās un sporta karatē disciplīnās. Daugavpili čempionātā pārstāvēja Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” (prezidents Andrejs Komars, 7. dans) sportisti.

Pirmās vietas savās kategorijās izcīnīja sportisti no Daugavpils: Sergejs Kirejevs, Igors Šarovs, Andrejs Ļaļins. Otrās vietas ieguvēji: Evgenijs Meļnikovs, Edvins Juršens un Veronika Bogdanova. Trešo vietu izcīnīja Nikita Orlovs, Artemijs Jevsejevs, Edvards Juršens, Milana Savostjanova un Alīna Čelnova.

Čempionāta izskaņa tika noteikta komanda, kas kļūst par 2019.gada Grand Prix Daugavpils Fortress ieguvēju. Šogad kopsummā izcīnot 88 punktus, par labāko kļuva karatē kluba Alfa komanda no Lietuvas. Viņiem tika pasniegts speciālais Karate Grand Prix Daugavpils Fortress kauss. Otrā vieta, izcīnot kopā 58 punktus, Latvijas karatē klubam Satori un trešā vieta, ar kopsummu 44 punkti, karatē Akadēmijai LFSKA no Latvijas.

Visiem goda viesiem un klubu vadītājiem tika pasniegtas piemiņas dāvanas ar mūsu pilsētas simboliku, bet par godu Daugavpils karatē 40.gadadienai- īpaši atzīmēti visi Daugavpils Karatē Akadēmijas LFSKA karatē Meistari (melnās jostas): Maksims Kirejevs, Valērijs Kukjans, Vitālijs Goršečnikovs, Irēna Medņikova, Evita Miglāne, Alvis Ivanovs, Jurijs Orehs, Ēriks Medņikovs un Jevgenijs Sergejevs, kas kopā ar Akadēmijas vadītāju Andreju Komaru, iegulda lielu darbu karatē attīstībā mūsu pilsētā un karatē tradīcīju saglabāšanā.

Daugavpils Karatē Akadēmijas LFSKA administrācija pateicas visiem čempionāta viesiem un dalībniekiem par lielisku Karatē pasākumu!