“Kettlebell Fit Daugavpils” Eiropas medaļnieki

04.06.2019.
No 30. maija līdz 2. jūnijam, pilsētā Stolberg, Vācijā, notika atklātais Eiropas čempionāts svarbumbu celšanā. Kopā uz sacensībām savus spēkus ieradās pārbaudīt gandrīz 270 dalībnieki no 23 pasaules valstīm. Latvijas izlases komandas sastāvā piedalījās arī klubs “Kettlebell Fit Daugavpils” sportisti.

Pirmā sacensību diena sākās ar komandu stafeti vingrojumā “garais cikls”. Komandas sastāvā piedalījās Igors Žemčugovs, Leonids Kučinskis, Stanislavs Lonskis, Aleksandrs Visockis. Noslēgumā komanda izcīnīja bronzu un kausu par trešo vietu. Šajā pat sacensību dienā individuālajā konkurencē veterānu cīņā savā vecuma grupā, vingrojumā “garais cikls” par uzvarētājiem kļuva Jurijs Kopasovs un Alfrēds Kokins. Šajā pat dienā Alfrēds ieguva arī zelta medaļu veterānu stafetē garajā ciklā, Latvijas izlases sastāvā.

Otrajā dienā lieliskus rezultātus uzrādīja kluba meitenes. Irina Kokina un Alina Suško kļuva par bronzas medaļniecēm amatieru grupā, pēc tam Irina izcīnīja bronzu, savukārt, Alina ieguva zelta medaļu un kļuva par uzvarētāju. Abas sportistes cīnījās veterānu grupā un savā vecuma un svara kategorijā. Alfrēds Kokins šajā otrajā sacensību dienā izcīnīja zelta medaļas veterānu stafetē Latvijas komandas sastāvā. Kluba puišiem pietrūka pavisam nedaudz, lai iegūtu bronzas medaļas. No trešās vietas daugavpiliešus šķīra tikai viens cēliens.