„SOCHIN” kluba sportisti strādā un gūst pieredzi kā tiesneši

15.03.2019.
10.martā, Ogrē notika XVII Ogre Cup. Sacensības notika pēc olimpiskajiem noteikumiem WKF un piedalījās vairāk kā 400 sportistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas.

Daugavpili pārstāvēja sportisti un treneri no kluba „SOCHIN”, kuri strādāja šajās sacensībās tikai tiesāšanā. Septembrī Daugavpils sportisti apguva iemaņas tiesāšanas seminārā, kuru organizēja Latvijas Karatē Federācija. Sportisti kārtoja eksāmenus un saņēma arī sertifikātus.

Sacensības Ogrē notika uz 5 tatami, pilns tiesnešu sastāvs, sānu tiesneši un sekretāri, kopā 10 cilvēku komanda. Tiesneši bija no Latvijas, Baltkrievijas un Igaunijas. Daugavpili tiesāšanā pārstāvēja Sergejs Ivaņko, Sergejs Kudlis, Alisa Ivaņko, Denis Kuranovs un Armands Grosbergs. Visi tiesneši no kluba „SOCHIN” ar sev uzticēto darbu tika galā veiksmīgi.

Iesācēji tiesāšanas darbā D.Kuranos, A.Ivaņko un A.Grosbergs strādāja ka sekretāri un bija iespēja pastrādāt arī kā sānu tiesnešiem. Par labāko tika atzīts tatami Nr.1, kur strādāja Denis Kuranovs.