Noskaidrotas labākās Daugavpils telpu futbola čempionāta komandas!

04.03.2019.
3.martā noslēdzās Daugavpils telpu futbola čempionāts, kurš norisinājās divus mēnešus un tika izspēlētas vairāk kā 50 spēles, kas palīdzēja noskaidrot ne tikai pilsētas labāko futbola komandu, bet arī rezultatīvāko un labāko spēlētāju. Čempionātā šogad piedalījās un par čempionu titulu cīnījās 12 komandas.

Fināla dienas spēlēs, komandas vēl cīnījās par sev tik svarīgiem punktiem un pārsvara gūšanu. “Robežsardze” komanda uzvarēja PŠFK Hektors komandu ar rezultātu 5:1. Savukārt, BFC Daugavpils-Juniori pārspēja Ilūkstes NNS komandu, rezultāts 8:5. Pārliecinošu uzvaru izcīnīja arī Visaginas komanda FK Inter-veteranai, uzvarot Mini Me komandu, 5:3 rezultāts. “Sparta” Demene -Biķernieki, rezultāts 5:0. Ar neizšķirtu spēli noslēdza Lebedev Team/Esi pirmais un Bi-Lans komandas, 6:6 rezultāts. Luxberry/LRC-Dinaburga 1275, spēli noslēdza ar rezultātu 5:3.

Noslēdzoties pēdējai čempionāta spēļu kārtai, tika apkopoti čempionāta rezultāti un paziņoti uzvarētāji un labākie spēlētāji. Šogad par Daugavpils telpu futbola čempionāta uzvarētājiem kļuva “Sparta” Demene komanda, iegūstot kopvērtējumā 27 punktus. 2.vietā ierindojās FK Inter-veteranai/Visaginas, 3. vieta un bronzas medaļas komandai Luxberry/LRC.

Par labāko vārtsargu kļuva Igors Tvardovskis (Luxberry/LRC), labākais spēlētājs Jans Radevičs (Demene) un rezultatīvākais spēlētājs Aleksandrs Macuks (Robežsardze) – 22 vārti.

Paldies visām komandām un spēlētājiem, kas piedalījās čempionātā un līdzjutējiem, kas palīdzēja un atbalstīja spēlētājus!