Nosaukts Olimpiskās vienības vasaras sastāvs, kurā arī 8 Daugavpils sportisti

17.12.2018.
Latvijas Olimpiskā vienība nosaukusi sportistus, kas iekļauti Olimpiskās vienības vasaras sastāvā. 2019.gada sezonas sastāvā iekļauti 98 atlēti 17 sporta veidos.

Gatavojoties 2020.gada olimpiskajām spēlēm Tokijā, ir noskaidrots Olimpiskās vienības sastāvs. Kā atzīst LOV valdes priekšsēdētājs Einars Fogelis, tad 2018.gada sezonā LOV kritērijiem atbilstošus rezultātus ir uzrādījis rekordliels jauno sportistu skaits, kas ļauj cerīgi skatīties ne tikai uz 2020.gada olimpiskajām spēlēm Tokijā, bet arī uz 2024.gada spēlēm Parīzē. Lielāks prieks un gandarījums būs, ja spēsim sniegt atlētiem nepieciešamo atbalstu un rezultātu līkne turpmākajos gados ies uz augšu, piebilda Fogelis.

A sastāvā iekļauti 17 sportisti, to starpā arī Daugavpils brīvā stila cīkstone Anastasija Grigorjeva. B sastāvā nosaukti 29 sportisti. Šajā sastāvā arī pludmales volejboliste Anastasija Kravčenoka.
C sastāvs ir bagāts un spēcīgs ar 52 sportistiem, kurā ir, piemēram, gan airētāji, gan cīkstoņi, gan peldētāji. Šajā sastāvā ir arī 6 Daugavpils sportisti. Aleksandrs Morozovs, Ņikita Masjuks, Aleksandrs Jurkjans (cīņa), Artūrs Vasiļonoks (svarcelšana), Laura Okuņeva un Ligita Līga Golovko (3x3 basketbols).

Vairāk informācijas www.olimpiade.lv