Karatē klubs Sochin pārstāvēja Latviju starptautiskajā karatē kausā Polijā

17.12.2018.
Polijas pilsētā Legnicā notika ikgadējais kauss karatē Arashi Cup. Sacensības pulcēja vairāk kā 400 sportistu no 40 Polijas, Čehijas, Latvijas un Rumānijas klubiem.

Sochin klubu pārstāvēja 8 sportisti un arī treneri piedalījās sava vecuma kategorijās. Sportisti cīnījās divās, daži sportisti pat 3 kategorijās.
Savā kategorijā 1.vietu ieguva Maksims Lindenovs. Nikolajs Romankevičs ieguva 2.vietu savā kategorijā un 3.vietu smagākā kategorijā. Alisa Ivanko izcīnīja sudraba medaļas.
Elīna Safronova arī veiksmīgi startēja un guva pieredzi.
Treneris Vladimirs Romancevičs kategorijā 40+ ieguva 3.vietu. Sergejs Ivanko ieguva 3.vietu veterānu kategorijā.
Karatē klubs Sochin ierindojās 11.vietā, 40 komandu reitingā. Jāatzīmē, ka valstu konkurencē, Latvija ierindojās 2.vietā.