Daugavpils Sporta pārvaldi apmeklēja Gulbenes novada pārstāvji

23.11.2018.
Šodien Sporta pārvaldē bija ieradušies Gulbenes novada pašvaldības pārstāvji, lai tiktos ar Daugavpils Sporta pārvaldes pārstāvjiem un iepazītos ar pārvaldes darbu.

Galvenais tikšanās mērķis, kādēļ Gulbenes novada pašvaldības pārstāvji ieradās Daugavpilī, bija iepazīties ar Daugavpils Sporta pārvaldes darbu.
Tikšanās laikā tika runāts par to, kā tika reorganizēta un izveidota Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta pārvalde”, ieguvumi un uzlabojumi no šī procesa. Kādi ir Sporta pārvaldes uzdevumi un funkcijas, kas pildo šos uzdevumus. Sporta organizatori, Gulbenes novada pārstāvjus, iepazīstināja arī ar lielākajiem sporta pasākumiem, kas notiek Daugavpilī un kā šie pasākumi tiek rīkoti.
Gulbenes novada pārstāvjus interesēja arī, kādā veidā notiek sadarbība ar dažādām federācijām un biedrībām, kas atbild par sadarbības veicināšanu.
Šādas tikšanās ar citām pašvaldībām, sniedz iespēju iegūt pieredzi, zināšanas par dažādiem procesiem un noteikti iegūt papildus idejas, savas iestādes vai pašvaldības darba pilnveidošanai un uzlabošanai.