Daugavpils šāvēji piedalījās Latvijas 2018.gada kausa izcīņā šaušanā ar pneimatiskiem ieročiem

12.11.2018.
No 10. līdz 11.novembrim, Tukumā norisinājās kausa izcīņa šaušanā, kurā piedalījās arī Daugavpils šāvēju komanda 24 cilvēku sastāvā.

Vīriešu grupā finālā 1.vietu ieguva Vadims Daraškevičs, savukārt, 4.vietu Aleksejs Zubs. Komandu cīņā 1.vietā mūsu komandai šajā cīņā.
Jauniešu konkurencē, finālā tika 4 Daugavpils šāvēji. Daniels Titkovs ierindojās 3.vietā, Mihails Blaževičs 4.vieta. Deniss Trikoličs 6.vieta un Ņikita Iznovs 8.vieta. Jauniešu komandu cīņā 1.vieta.
Jaunietes finālā ierindojās 2.vietā- Ingrīda Mendriķe, 8.vieta Katarina Medvedeva. Komandu cīņā, jaunietes ierindojās 2.vietā.
Sieviešu konkurencē finālā 6.vietā ierindojās Jevģenija Goršlatova. 3.vieta komandu konkurencē šajā grupā.
Kopsummā Daugavpils komanda vingrinājumos ar pistoli ieguva 1.vietu.
Sacensību mērķis noteikt spēcīgākos šāvējus pneimatiskajās disciplīnās un labākās komandas pistoļu un šauteņu vingrinājumos.

Paldies sportistu treneriem Dmitrijam Vasiļjevam, Jevģenijai Goršalatovai un Vasīlijam Ļeonovam!