Daugavpilī noticis Baltijas kausa posma Daugavpils Duatlons 2018

03.10.2018.
29.septembrī notika Daugavpils Duatlons 2018, Baltijas kausa posms.

Stropu velo trasē notika Daugavpils Duatlons, kur distance bija skrien+brauc ar velo+skrien. Šajā kausā piedalījās arī sportisti no Baltkrievijas, Igaunijas un Lietuvas.
Bērnu distancē DTC Jaunība sportists Aleksandrs Akula grupā M-13 ieguva 2.vietu, Valērijs Barinovs grupā M-11, 3.vieta. Nadežda Sulaine uzvarēja grupā F-9, Līga Kuroša grupā F-13 startēja piektajā vietā, bet Latvijas kopvērtējumā ieguva bronzas medaļu.
Īsajā distancē M-15 grupā uzvarēja Danils Proščenko, Sandis Koričenko 3.vieta. F-17 grupā Sofija Daniļeviča izcīnija 3.vietu. Jurijs Stoļarovs M-60 grupā ieguva 2.vietu, Romāns Saušs M-70 grupā 2.vietu. Una Velika M-17 grupā ieguva 4.vietu, bet kopvērtējumā izcīnija 1.vietu. Savukārt, Darja Biļeviča finišēja 6.vietā, bet kopvērtējumā 2.vieta.
Garās distances uzvarētājs kļuva DTC Jaunība sportists Artjoms Gajevskis(M-19). Ingvars Ivanovs finišēja 4.vietā, bet Latvijas čempionātā ieguva bronzas medaļu. M-50 grupā Vjačeslavs Gajevskis 1.vieta un 2.vieta Genādijs Bogdanovs. Olga Zile ieguva bronzas medaļu sieviešu grupā, Aleksandrs Zilis ieguva bronzu grupā M-40.