Tuvojas skrējiens Daugavpils-Mežciems

28.09.2018.
6.oktobrī, laikā, kad rudens ir pašā plaukumā, visi skrējēji un aktīvisti satiksies skrējienā “Daugavpils-Mežciems”. Skrējiens aizsācies 1966.gadā un šogad tas notiks jau 53.reizi.

Tā kā skrējiena mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un skriešanu kā tautas sportu, tad arī šī gada skrējienā būs pieejamas dažādas distances, katram sniedzot iespēju izvēlēties sev piemērotāko. Būs tautas skrējiens 5 km, 10 km distance un 21 km distance. Protams, būs iespēja skriet arī pašiem mazākajiem, izvēloties bērnu skrējienus. Šī gada skrējienā būs jauna iespēja un distance – 5 km nūjošana.
Reģistrācija notiek mājaslapā www.sportlat.lv. Tautas skrējienam (5 km) un nūjošanai reģistrējoties iepriekš, skrējiens ir bez maksas. Sacensību dienā (6.10.), dalības maksa skrējienā būs 20 EUR. 21 km distance un 10,5 km distance, reģistrējoties iepriekš- 3 EUR, sacensību dienā 20 EUR. Savukārt, bērnu skrējieniem dalība ir bezmaksas.
Visi dalībnieki, kas piedalīsies šajā vēsturiskajā skrējienā, saņems piemiņas medaļas, kas simbolizēs “Daugavpils-Mežciems” skrējienu. Savukārt, katras distances 3.pirmo vietu ieguvēji saņems balvas no skrējiena organizatoriem un atbalstītājiem. 21 km kopvērtējumā 1.vietas ieguvējs saņems naudas balvu 200 EUR vērtībā, 2.vieta saņems 150 EUR un 3.vieta saņems 100 EUR lielu naudas balvu. 10 km distances kopvērtējuma 1.vieta saņems 150 EUR, 2.vieta 100 EUR, 3.vieta saņems 70 EUR. Savukārt, 5 km skrējiena kopvērtējuma 1.vieta saņems 40 EUR, 2.vieta 25 EUR, 3.vieta 15 EUR.
Skrējiena dienā būs arī animatoru komanda “Chuha Chaha”, kas izklaidēsies kopā ar bērniem. Piedalīsies deju studija STOP TIME, Inese Poga ar akrobātikas pulciņu “Dzirkstelīte”, Innas Kralikas džeza studija un par muzikālo atmosfēru rūpēsies DJ SINE.
Šogad atbalstu skrējiena rīkošanā un organizēšanā sniedz AS “LATVIJAS MAIZNIEKS”, par ēdināšanu skrējiena dienā rūpēsies “XL Kebab”. Kancelejas veikals SIA “Charlot” parūpēsies par pārsteiguma balvām uzvarētājiem.
Aicināts piedalīties šajā skrējiena “Daugavpils-Mežciems” tiek ikviens. Gan sportisti un skrējēji, gan aktīva dzīvesveida piekritēji. Tāpat piedalīties aicinām arī ģimenes kopā ar bērniem, izmantojot iespēju gan aktīvi pavadīt dienu skrienot, gan lietderīgi pavadot laiku kopā.