Sporta pasākumi no 24. līdz 30.septembrim

21.09.2018.
Rit aktīva un saspringta sporta sezona, kuras laikā notiek dažādi sporta pasākumi Daugavpilī.

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta pārvalde” ir izveidojusi gaidāmo sporta pasākumu kalendāru no 24. līdz 30.septembrim.
Tādā veidā sniedzot iespēju Daugavpils iedzīvotājiem būt informētiem un sekot līdzi tuvākajiem un lielākajiem sporta pasākumiem.

Gaidāmajā nedēļā notiks multifunkcionālā āra trenažiera un futbola laukuma Rugeļos atklāšanas, kuros būs apsveikuma vārdi un svinīga to atklāšana.
28.septembrī, sporta bāzē “Dzintariņš”, notiks Ģimenes sporta diena, kur ģimenēm kopā būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs un pozitīvi pavadīt laiku.
Savukārt, 29.septembrī norisināsies 4 nozīmīgi sporta pasākumi. Notiks Duatlons, kurā sportisti sacentīsies distancē, skrien-brauc-skrien.
Vienības laukumā, no plkst.11:00 līdz 14:00 notiks “Latvijas Spēcīgākās pilsētas” Daugavpils posms, kur apvienojot spēkus ir jāuzrāda pēc iespējas labāks kopvērtējums.
Visas dienas laikā Daugavpils Olimpiskajā centrā notiks starptautiskais turnīrs grieķu-romiešu cīņā.
Un dienas noslēgumā visi tiek aicināti uz “Nakts Peldējumu”, kurš notiks no 21:00 līdz 22:00, savukārt, dažādas aktivitātes jau norisināsies no plkst.19:00.