Nakts Peldējums Daugavpilī

19.09.2018.
Eiropas sporta nedēļas ietvaros, 29.septembrī, būs iespēja izbaudīt nakts peldēšanas burvību Daugavpilī.

Nakts Peldējuma galvenais vadmotīvs ir atgādināt par peldēšanu kā veselīgu un jautru fizisko nodarbi, kas ir piemērota ikvienam – neatkarīgi no vecuma, dzimuma un fiziskās sagatavotības. “Nakts Peldējuma” mērķis ir piesaistīt maksimāli daudz dalībnieku, kas, startējot 6 dažādās komandās, vakara garumā vienotos kolektīvā stafetes peldējumā, tādējādi sasniedzot savdabīgu rekordu – visgarāk veikto stafetes peldējumu.

Daugavpilī Nakts Peldējums, Daugavpils Olimpiskajā centrā, sāksies plkst.19:00 ar reģistrāciju un līdz plkst. 20:00 notiks peldēšana ģimenēm ar bērniem kopā ar treneri Raimondu Dzalbi. Plkst.20:15 notiks Nakts Peldējuma atklāšana un līdz plkst. 20:45 aizraujoša ūdens aerobika kopā ar aerobikas studiju Santa Dipalestra. Savukārt, no plkst. 21:00 līdz 22:00 notiks Nakts Peldējums, cenšoties sasniegt pēc iespējas labāku kopējo rezultātu.

Reģistrēties var mājaslapā www.naktspeldejums.lv , kur katram ir iespēja izvēlēties distanci un vēlamo starta laiku. Ātrums un meistarība nav svarīga – piedalīties var ikviens. Dalība ir bezmaksas.
Svarīgi! Reģistrējoties Nakts Peldējumam, laiks tiks uzrādīts no 20:00 līdz 23:00 un neatkarīgi no tā laika, kurā Jūs reģistrēsiet savu peldējumu, Daugavpilī Nakts Peldējums (rezultāta veidošana) notiks no plkst.21:00 līdz 22:00.
Esi kustīgs. Esi aktīvs.