Jaunais mācību gads sāksies ar jaunām sporta skolām!

23.08.2018.
Tuvojas septembris un jaunais mācību gads, kas šogad būs pārmaiņu pilns arī sporta jomā. Jaunajā mācību gadā darbu uzsāks 2 jaunas sporta skolas un strādāt turpinās 2 esošās sporta skolas. Darbosies Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skola, Daugavpils Individuālo sporta veidu skola, Daugavpils Ledus sporta skola un Daugavpils Futbola skola.

Sākot ar septembri, darbosies 4 sporta skolas, kuras sniegs iespēju efektīvi nodarboties ar sportu, sasniegt rezultātus un izaugsmi.
Darbu turpinās Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skola un turpinās to vadīt Imants Utināns. Sporta skola piedāvās iespēju trenēties volejbolā un basketbolā.
Par futbola treniņiem, iespējām un attīstību rūpēsies un strādās Daugavpils Futbola skola un direktors Nauris Mackevičs.
Savukārt, viena no jaunizveidotajām skolām- Ledus sporta skola piedāvās iespēju nodarboties ar daiļslidošanu, hokeju, sporta un mākslas vingrošanu. Skolas direktors- hokejists un treneris Renāts Vabiščevičs.
Daugavpils Individuālo sporta veidu skolā varēs nodarboties ar biatlonu, paukošanu, svarcelšanu, ložu šaušanu, boksu, brīvo cīņu, grieķu-romiešu cīņu, tenisu, airēšanu, peldēšanu, vieglatlētiku. Skolas direktore būs Anna Titova. Visas sporta skolas un direktori jau šobrīd aktīvi strādā, lai jaunais mācību gads un sezona varētu iesākties veiksmīgi un sniegt rezultātus.
Kā uzskata Daugavpils pašvaldības iestādes „Sporta pārvalde” vadītāja vietnieks Imants Lagodskis, tad jaunizveidotajās skolās būs šaurāka sporta veidu specializācija, kas ļaus efektīvāk sadarboties ar valsts un pašvaldības iestādēm, sporta veidu federācijām un Izglītības un zinātnes ministriju, kas, savukārt, sniegs iespēju sportistiem efektīvāk nodarboties ar sportu, pilnveidot savu līmeni un sasniegumus sportā. Protams, tā būs iespēja sevi apliecināt arī jaunajiem un aktīvajiem sporta skolas direktoriem. Paļaujoties, ka pieredzējušie darbinieki sniegs atbalstu, kopīgi pilnveidojot un uzlabojot sporta skolu audzēkņu treniņprocesu.