Ogrē norisinājās ХVI ATKLĀTAIS STARPTAUTISKAIS KARATE ČEMPIONĀTS /WKF/ «OGRES KAUSS 2018».

15.03.2018
2018.gada 11.martā Ogrē norisinājās ХVI ATKLĀTAIS STARPTAUTISKAIS KARATE ČEMPIONĀTS /WKF/ «OGRES KAUSS 2018».
Tajā piedalījās vairāk kā 300 karatisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas karatē klubiem. Čempionāts notika uz 3 tatami, dažādās kategorijās KATA (kompleksi) un KUMITE (divcīņa) disciplīnās.

Čempionātā piedalījās sportisti, kas nesen uzņemti nodarboties ar karate, un kuri ieguva savu sākotnējo pieredzi sacensībās uz tatami.

Ņemot vērā šo faktu Ogres kausā piedalījās 2 jaunie sportisti no SOCHIN karate kluba, un galvenokārt kluba pārstāvju piedalīšanās čempionātā bija paredzēta tiesnešu praktiskajām iemaņām iegūšanai.

Neskatoties uz jūtamu satraukumu, jaunie cīnītāji spēja parādīt raksturu un pacīnīties par uzvarām savās apakšgrupās.

Sportistu rezultāti ir šādi:
10 - 11 gadus veco sportistu grupā kategorijā KATA bronzas godalgu (3 vieta) izcīnīja Vadims Saveļjevs.
14 - 15 gadus veco karatistu grupā Maksims Lindenovs kategorijā KUMITE, pirmo reizi piedaloties, neieguva balvu, tomēr sasniedza pieredzi.
Zēnu sasniegumi tika vērtēti kā izdevušies. Pēc pirmā starta rezultātiem ir redzams, ka puišiem ir labs potenciāls, kas rūpīga treniņu procesa gaitā nesīs rezultātus nākotnē.

Pēc Čempionāta rezultātiem organizatori un galvenais tiesnesis arī izteica pateicību sacensības tiesnešiem Sergejam Ivaņko, Sergejam Kudlim un Oļegam Tribratam, kuri palīdzēja nodrošināt sekmīgu Čempionāta norisi.