SOCHIN karate klubs novadīja „SOCHIN karate kausu 2018”

19.01.2018
Kausa izcīņā sportisti cīnijās 3 kategorijās – SUMO, KATA un KUMITE. Kopumā tika izcīnīti 34medaļu komplekti.

Šajās sacensībās klubs apkopoja 2017.gada rezultātus un apbalvoja labākos sportistus.

Kopumā 2017.gadā SOCHIN karate kluba sportisti piedalijās 18 starptautiskajos čempionātos. Lieliski rezultāti tika iegūti: XVII Baltijas čempionātā (Šauļai, Lietuva), 27 Karate International BULLDOG Tournament (Tallina, Igaunija), Latvijas Jaunatnes Olimpiādē, 25 Pasaules čempionātā u.c..
2017.gadā SOCHIN karate klubs sadarbībā ar Latvijas Karate federāciju un Daugavpils pilsētas domi pirmo reizi organizēja Latvijas Karate čempionātu pēc olimpiskajiem noteikumiem. Čempionāts notika Daugavpilī un tajā piedalijās sportisti no 8.gadu vecuma līdz pat 35.gadu vecumam.
Prieks par sportistu Denisu Kuranovu, kurš tika Latvijas izlases komandā un jau 2018.gada februārī pārstāvēs Latviju un Daugavpili Eiropas čempionātā karate pēc olimpiskajiem noteikumiem.

Par 2017.gada sasniegumiem sudraba kausu SOCHIN karate klubs dāvināja – Nikolai Romancevičai, Sergejam Kudlisam, Alisei Ivaņko un Evelinai Safronovai.
Zelta kausu ieguva – Denis Kuranovs, Armands Grosbergs, Anri Sambur, Eva Eltermane un Oļegs Tribrats.
Speciālo balvu par palīdzību sacensību organizēšanā saņēma Vladimirs Romancevičs. Kā arī, speciālo balvu par neatlaidību un labu tehniku saņēma piecgadīgais Aleks Batiščevs.

SOCHIN karate kluba treneri izsaka pateicību Daugavpils pilsētas domei, Sporta un jaunatnes departamentam un sportistu vecākiem par atbalstu un palīdzību.