Daugavpils biatlonistu lieliskie sasniegumi Baltijas kausa vasaras biatlonā

12.09.2017
Daugavpils biatlonistu lieliskie sasniegumi Baltijas kausa vasaras biatlonā Igaunijas pilsētā Otepaa. Jūlija Matvijenko nepieļaujot nevienu kļūdu šaušanā parliecinoši uzvarēja 7,5 km sprinta distancē. Ņikita Osipovs ar 3 kļūdām šaušanā 10 km distancē izcīnīja 2 vietu atpaliekot no līdera 15 sek. Uzvarēja šajā distancē ar absolūti precīzu šaušanu Latvijas komandas biedrs no Cēsim Alvis Šķeps. Inese Golubeva pieļaujot 4 kļūdas šaušanā 6 km distancē izcīnīja 4 vietu.

Otrajā dienā notika iedzīšanas sacensības. 10 km distancē Jūlija Matvijenko spēja noturēt liderpoziciju un otro dienu pēc kārtas kļūva par Baltijas kausa uzvarētāju. Nikita Osipovs 12.5 km distance līdz pedējai šaušanas robežai bija sacensību lideris. Diemžēl šautenes bojajuma deļ vajadzēja samierināties ar sudraba medāli. Inese Golubeva pieļaujot 5 kļūdas šaušanā 7.5 km distancē, spēja no 4 vietas uzkāpt uz bronzas pjedestālu.
24.-25.septembrī mūsu sportistus gaida spraigas cīņas Latvijas čempionātā biatlonā Madonā.