Pavadi nedēļu aktīvi un veselīgi!

22.05.2017
Latvijas Veselības nedēļa noritēs no 29.maija līdz 4.jūnijam. Daugavpils ik gadu aktīvi atbalsta un piedalās Veselības nedēļā ar daudziem interesantiem un veselīgu dzīvesveidu veicinošiem pasākumiem. Šogad pilsētā nedēļas laikā notiks ap 90 pasākumiem no tiem 36 ir publiski pieejami pasākumi.

Daugavpils pirmskolas izglītības iestādēs notiks pasākumi vismazākajiem. Visas nedēļas garumā bērniem būs iespēja piedalīties stafetēs, rīta rosmēs, sporta dienās ar vecākiem, būs arī sadraudzības pasākumi starp skolām.
Daugavpils izglītības iestādēs, mācību gada noslēgumā, notiks Sporta dienas un dažādas sacensības skolēniem un studentiem.

Dažādas pilsētas organizācijas rīko rīta rosmes, pusdienlaika rosmes un sacensības starp darbiniekiem.
Jau vairākus gadus Daugavpils tiek atzīta par akīvāko un veselīgako pilsētu Latvijā, arī šogad mēs cīnīsimies par šo titulu.

Šogad atvērto pasākumu ir daudz un tie ir ļoti dažādi. Daugavpils biedrības, klubi un organizācijas piedāvā pilsētniekiem pamēģināt sevi kādā jaunā aktivitātē vai aktīvi pavadīt vakaru jau pārbaudītā un iemīļotā sporta veidā.

Nedēļas laikā būs pieejamas: Zumbas nodarbības Dubrovina parkā, Yogas nodarbības Centrālajā parkā, Cigun nodarbība (ķīnas elpošana), Nūjošanas treniņi ar sertificētu treneri (Nūjas būs pieejamas pie treneres, tāpēc droši var nākt arī interesenti), Veselības skrējiens – starts vienības laukumā, lēnā tempā noskriesim pilsētu un iesildīsim un atsildīsim muskuļus, Jaunās Forštates mežā varēs orientēties, starts laikā no plkst.17:00 līdz 18:30, Latgales džeza klubs-studija piedāvā pilsētniekiem izmēģināt muzikālu terapiju garīgai un fiziskai veselībai – dziedāt, klausīties mūziku, sist ritmu un pareizi elpot.
Dienas Centrs „Saskarsme” piedāvā pilsētas senioriem piedalīties sacensībās, veselības vingrinājumu un fizkultūras nodarbībā.

Pilsētas iedzīvotājiem ar īpašām vajadzībām notiks DARTS sacensības DC „Saskarsme” telpās, kā arī Daugavpils neredzīgo biedrība organizē Airēšanu ar trenažieriem Koncept 2 un 5km velobraucienu ar velosipēdiem tandēmiem.
Ģimenēm būs iespēja piedalīties Jautrajos startos kopā ar Latvijas Sarkano krustu, kā arī Sporta un jaunatnes departaments aicina 1.jūnijā uz Aktīvo atpūtu kopā ar visu ģimeni.

Noslēguma pasākums- Vasaras sezonas atklāšanas pasākums notiks 4.jūnijā Daugavpils Esplanādes parkā, šeit būs iespēja piedalīties sacensībās „Ekstremālo sporta veidu sacensības”, Cigun nodarbībā (Ķīnas elpošana), Muzikālajā terapijā, Sporta nodarbībā ar biedrību „Intense fitness” un paspēlēt futbolu ar biedrību „Esi pirmais!”

Informācija:
Sporta un jaunatnes departaments
Inese Kaļiņina


Pasākumu programma