Min pedāļus! Laivo! Skrien!

20.03.2017
Daugavpils novada tūrisma aģentūra „TAKA” aicina piedalīties Daugavpils novada 2017.gada Tūrisma triatlona sacensībās 27.maijā. Sacensību sākums Naujenes pagastā.

Sacensībās var piedalīties ikviens, kas prot skriet, braukt ar velosipēdu un airēt ar kanoe laivu. Dalība sacensībās ir komandās pa divi vai trīs cilvēki.

Pieteikšanās sacensībām notiek pa e-pastu: taka@dnd.lv nosūtot savu un savas komandas biedru vārdu, uzvārdu un personas kogu. Dalības maksa līdz 22.05 – 7EUR, līdz 25.05 – 10EUR, sacensību dienā – 15EUR.

Sacensības notiek trīs nepārtrauktos posmos.
Pirmais posms. Plkst. 11.00 starts ar kanoe laivām lejpus pa Daugavu no „Latgales sētas” Slutišķos līdz kempingam „Ozianna”. Posma garums ~9 km.
Otrais posms. Kempingā „Ozianna” notiek pārsēšanās uz velosipēdiem. Maršruts no kempinga „Ozianna” pa iezīmētu zemes ceļu gar Daugavu un mežu Latgales sētai (100 no starta) Slutišķu ciemā. Posma garums ~10 km.
Trešais posms. Skriešana no Latgales sētas līdz (uz) Markovas pilskalnam, un tad līdz finišam „Latgales sētā”. Posma garums ~1 km.

Visos posmos triatlona maršruta dalībniekiem var tikt piedāvātas interaktīvas, atraktīvas aktivitātes, kas saistītas ar tūrisma nozari Daugavpils novadā. Veiksmīgi izpildot uzdevumus, dalībnieki saņems papildus punktus.


Vairāk informācijas: taka@dnd.lv; 65476748


Pasākuma nolikums