Latvijas Kadetu čempionāts cīņas sportā

27.03.2017
25.martā Bauskā norisinājās Latvijas Kadetu čempionāts grieķu-romiešu, brīvajā un sieviešu brīvajā cīņās. Pilsētas godu sieviešu brīvajā cīņā aizstāvēja Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas un biedrības „Victory-1” audzēknes.

Par čempionēm, savās svara kategorijās, kļuva: Jekaterīna Jermaļonoka, Sandra Fjodorova, Ramina Mamedova. 2.vietu ieguva Lolita Oboleviča, 3.vietu – Veronika Viprjažnika, Nataļja Kuzmenko, Milana Soboleva. Ramina Mamedova tika atzīta par labāko sportisti šajā čempionātā.

Komandu kopvērtējumā Daugavpils komanda ieguva 1.vietu. Treneru kopvērtējumā Irina Petrova ieguva 1.vietu un Ļubova Kopilova (DBJSS) ieguva 3.vietu. Kā arī treneres Irina un Ļubova un sportiste Jekaterina Jermaļonoka saņēma dāvanu kartes no Latvijas Cīņas federācijas par iegūto 3.vietu Eiropas kadetu čempionātā 2016.gadā Šveicē.
Jekaterina Jermaļonoka un Ramina Mamedova ieguva sporta tērpus no Rīgas kluba CSK Kurzemnieks un Uģa Zandera, kā labākās jaunās sportistes, kuras gatavojas Eiropas kadetu čempionātam. Nākamais starts meitenēm būs jau 2.aprīlī starptautiskajā turnīrā Tallin open – 2017.

5.vieta – Evelīna Grincevičute (Victory-1)
5.vieta – Artjoms Konošonoks (Victory-1) brīvajā cīņā.

Treneri un audzēkņi izsaka pateicību Daugavpils bērnu un jaunatnes sporta skolai, kā arī Sporta un jaunatnes departamentam par finansiālu atbalstu.