2017.gada Daugavpils telpu futbola čempionāta statistika

06.03.2017
4.martā Daugavpilī noslēdzās Telpu futbola čempionāts. Čempionātā piedalijās 8 komandas – Cafe Imbir, Ilūkstes NSS, BFC Daugavpils, Sparta Demene, LDZ Lokomotīve, PŠKF Hektors, FK Svente, Pašv.Policija.

1.kārta 8.01.2017.
14.00 FK Svente – ILŪKSTES NSS 1-4.
Vārti: A.Kovalenko- FK Svente, M.Rubļevskis,D.Pilacs,R.Smikersts,K.Spēks-Ilūkstes NSS.
15.00 BFC DAUGAVPILS – LDZ LOKOMOTĪVE/RSS LRC 4-3.
Vārti: P.Tarasovs,P.Riževskis,O.Obžigailo,M.Zizilevs- BFC Daugavpils, N.Kalinins,E.Kolosovskis,V.Burlakovs- LDZ Lokomotīve/RSS LRC.
Brīdinājumi: J.Ionovs /BFC Daugavpils/, A.Makarovs,N.Kalinins,E.Kolosovskis/LDZ Lokomotīve/RSS LRC/.
16.00 PŠFK HEKTORS – PAŠV. POLICIJA 4-2.
Vārti: A.Sergejevs-2,J.Plonis,V.Kromans- PŠFK Hektors, E.Utāns-2- Pašv.policija.
Brīdinājumi: V.Bujanovs /PŠFK Hektors/.
17.00 SPARTA DEMENE – CAFE IMBIR 3-4.
Vārti: I.Ševčuks-2, D.Truhanovs- Sparta Demene, J.Bovins-2, R.Koroļovs,D.Zakrževskis- Cafe Imbir.
Brīdinājumi: O.Lukjanovs /Sparta Demene/.


2.kārta 14.01.2017.
14.00 ILŪKSTES NSS – CAFE IMBIR 4-2.
Vārti: O.Romancevičs-2,D.Cucurs,A.Biltaurs- Ilūkstes NSS, I.Tolkačs,V.Šteinbergs- Cafe Imbir.
Brīdinājumi: V.Šteinbergs,A.Jackevičs,J.Bovins /Cafe Imbir/.
15.00 PAŠV.POLICIJA – SPARTA DEMENE 2-9.
Vārti:E.Utāns,G.Čižovs- Pāšv.policija, I.Ševčuks-4,N.Rakels-4,M.Sinicins- Sparta Demene.
Brīdinājumi: N.Belonožko /Sparta Demene/
16.00 LDZ LOKOMOTĪVE/RSS LRC – PŠFK HEKTORS 15-1.
Vārti: J.Plonis- PŠFK Hektors, S.Iljahovs-3,E.Bovins-3,V.Burlakovs-3,A.Jasinskis-2,N.Kalinins-2,J.Kiseļovs,E.Bērziņš-LDZ Lokomotīve/RSS LRC.
17.00 FK SVENTE – BFC DAUGAVPILS 0-9.
Vārti:P.Tarasovs-3,P.Riževskis-2,R.Millers,A.Jegorovs,M.Zizilevs,R.Žaldovskis-BFC Daugavpils.

3.kārta 15.01.2017.
14.00 BFC DAUGAVPILS – ILŪKSTES NSS 6-2.
Vārti: R.Žaldovskis-2,P.Riževskis-2,A.Jegorovs,O.Romancevičs/Ilūkstes NSS-sav.vārt./- BFC Daugavpils, M.Rubļevskis,D.Pilacs- Ilūkstes NSS.
15.00 FK HEKTORS – FK SVENTE 5-1.
Vārti:J.Plonis-3,E.Baumanis-2- PŠFK Hektors, A.Kovalenko- FK Svente.
16.00 SPARTA DEMENE – LDZ LOKOMOTĪVE/RSS LRC 3-6.
Vārti: I.Ševčuks-3- Sparta Demene, V.Jurušs-2,E.Bovins-2,N.Kalinins,E.Kolosovskis-LDZ Lokomotīve/RSS LRC.
Brīdinājumi: D.Truhanovs /Sparta Demene/.
17.00 CAFE IMBIR – PAŠV.POLICIJA 10-0.
Vārti:V.Pivarovičs-3,J.Simonovs-2,A.Ivanovs-2,D.Zakrževskis,R.Koroļovs,I.Prilatovs- Cafe Imbir.

4.kārta 29.01.2017.
14.00 ILŪKSTES NSS – PAŠV.POLICIJA 4-0.
Vārti: V.Žavoronkovs-2,D.Cucurs,K.Spēks- Ilūkstes NSS. Brīdinājumi: E.Macijevskis,A.Kabanovs /Pašv.policija/.
15.00 LDZ LOKOMOTĪVE/RSS LRC – CAFE IMBIR 1-3.
Vārti: S.Iljahovs- LDZ Lokomotīve/RSS LRC, J.Bovins-2,D.Zakrževskis- Cafe Imbir.
Brīdinājumi: E.Bovins /LDZ Lokomotīve/RSS LRC/, V.Šteinbergs /Cafe Imbir/. Noraidījumi: V.Šteinbergs (diskv.uz 1 spēli 4.02.17.)- Cafe Imbir.
16.00 FK SVENTE – SPARTA DEMENE 1-5.
Vārti: I.Nikitins- FK Svente, I.Ševčuks-2,A.Timofejevs,N.Rakels,D.Ivanovs- Sparta Demene.
17.00 BFC DAUGAVPILS – PŠFK HEKTORS 10-3.
Vārti: P.Riževskis-2,P.Tarasovs-2,J.Sokolovs,E.Borisovs,M.Zizilevs,R.Millers- BFC Daugavpils, A.Sergejevs,J.Plonis,V.Kromans- PŠFK Hektors.

5.kārta 4.02.2017.
14.00 PŠFK HEKTORS – ILŪKSTES NSS 2-5.
Vārti: J.Plonis,V.Siņicins- PŠFK Hektors, V.Žavoronkovs,M.Rubļevskis,A.Biltaurs,D.Pilacs,K.Spēks- Ilūkstes NSS.
Bridunājumi: A.Sergejevs /PŠFK Hektors/, U.Raups /Ilūkstes NSS/.
15.00 SPARTA DEMENE – BFC DAUGAVPILS 6-4.
Vārti: D.Lomako-2,A.Timofejevs,S.Ivanovs,I.Ševčuks,N.Rakels- Sparta Demene, E.Verdiņš-2,R.Žaldovskis,P.Riževskis- BFC Daugavpils.
16.00 CAFE IMBIR – FK SVENTE 7-2.
Vārti: I.Tolkačs-4,A.Ivanovs,A.Jackevičs,V.Pivarovičs- Cafe Imbir, V.Rižijs,I.Nikitins- FK Svente.
17.00 PAŠV.POLICIJA – LDZ LOKOMOTĪVE/RSS LRC 3-7.
Vārti:G.Čižovs-2,E.Utāns- Pašv.policija, V.Burlakovs-2,S.Iljahovs,V.Jurušs,J.Kiseļovs,E.Bovins,E.Macijevskis/Pašv.policija- sav.vārt./- LDZ Lokomotīve/RSS LRC.

6.karta 5.02.2017.
14.00 ILŪKSTES NSS – LDZ LOKOMOTĪVE/RSS LRC 5-1.
Vārti: V.Žavoronkovs-2,A.Kaniņš-2,R.Smikersts- Ilūkstes NSS, E.Bērziņš- LDZ Lokomotīve/RSS LRC.
Brīdinājumi: O.Romansevičs- Ilūkstes NSS, J.Kiseļovs- LDZ Lokomotīve/RSS LRC.
15.00 FK SVENTE – PAŠV.POLICIJA 4-4.
Vārti:V.Rižijs-2,P.Alohins-2- FK Svente, E.Utāns-2,E.Macijevskis,A.Presnijs- Pašv.policija.
16.00 BFC DAUGAVPILS – CAFE IMBIR 3-4.
Vārti:J.Sokolovs,R.Žaldovskis,P.Riževskis- BFC Daugavpils, R.Koroļovs-2,A.Jackevičs,J.Simonovs- Cafe Imbir.
Brīdinājumi: R.Žaldovskis /BFC Daugavpils/, J.Simonovs /Cafe Imbir/.
17.00 PŠFK HEKTORS – SPARTA DEMENE 1-6.
Vārti: A.Sergejevs- PŠFK Hektors, N.Rakels-3,S.Ivanovs,I.Ševčuks,D.Lomako- Sparta Demene.

11.02.2017
14.00 SPARTA DEMENE – ILŪKSTES NSS 4-4.
Vārti:N.Rakels-4- Sparta Demene, V.Žavoronkovs-3,D.Pilacs- Ilūkstes NSS.
Noradījumi: N.Belonožko (diskv.uz 1.spēli 12.02.2017.)- Sparta Demene.
15.00 CAFE IMBIR – PŠFK HEKTORS 13-2.
Vārti:J.Halimons-4,I.Tokačs-2,A.Jackevičs-2,D.Zakrževskis,J.Maksimčuks,J.Bovins,J.Simonovs,V.Pivarovičs-Cafe Imbir, J.Plonis,E.Baumanis- PŠFK Hektors.
16.00 PAŠV.POLICIJA – BFC DAUGAVPILS 5-13.
Vārti:A.Catlakšs-2,E.Utāns,V.Pučko,V.Semjonovs-Pašv.policija, P.Riževskis-8,E.Borisovs-2,E.Tračums,S.Šeršņevs,R.Millers-BFC Daugavpils.
17.00 LDZ LOKOMOTĪVE/RSS LRC – FK SVENTE 5-0.
Vārti:J.Lazarevs,V.Jurušs,V.Laskovs,E.Bovins,V.Burlakovs-LDZ Lokomotīve/RSS LRC.

TURNĪRA TABULA:
1.CAFE IMBIR 7 6 0 1 43-15 18
2.ILŪKSTES NSS 7 5 1 1 28-16 16
3.BFC DAUGAVPILS 7 5 0 2 49-23 15
4.SPARTA DEMENE 7 4 1 2 36-22 13
5.LDZ LOKOMOTĪVE/RSS LRC 7 4 0 3 38-19 12
6.PŠFK HEKTORS 7 2 0 5 18-52 6
7.FK SVENTE 7 0 1 5 9-39 1
8.PAŠV.POLICIJA 7 0 1 5 16-51 1


TOP VĀRTU GUVEJI: P.Riževskis /BFC Daugavpils/- 17.vārt.


12.02.2017.
14.00 LDZ LOKOMOTĪVE/RSS LRC - PAŠV.POLICIJA 16-3.
Vārti: V.Jurušs-7,V.Burlakovs-3,V.Laskovs-2, E.Bovins-2A.Grigorjevs,E.Bērziņš- LDZ Lokomotīve/RSS LRC, E.Macijevskis,A.Šeleho,A.Presnijs- Pašv.policija.
Brīdinājumi:G.Čižovs- Pašv.policija.
15.00 PŠFK HEKTORS - FK SVENTE 3-2.
Vārti:J.Plonis-2,A.Lakša- PŠFK Hektors, A.Kovalenko, J.Rimicans- FK Svente.
Brīdinājumi:A.Sergejevs- PŠFK Hektors, A.Mihailovs- FK Svente.
16.00 CAFE IMBIR - SPARTA DEMENE 4-3.
Vārti: J.Bovins-2,A.Jackevičs,J.Maksimčuks- Cafe Imbir, I.Ševčuks,D.Lomako,N.Rakels- Sparta Demene.
17.00 ILŪKSTES NSS - BFC DAUGAVPILS 2-2.
Vārti: V.Žavoronkovs-2- Ilūkstes NSS, H.Pakers,M.Zizilevs- BFC Daugavpils.
Brīdinājumi:S.Bambāns- Ilūkstes NSS

25.02.2017.
14.00 FK SVENTE – LDZ LOKOMOTĪVE/RSS LRC 3-11.
Vārti:D.Maculevičs-2,A.Kovalenko- FK Svente. E.Bovins-4,V.Jurušs-3,Ed.Bovins-2,J.Kiseļovs,E.kolosovskis- LDZ Lokomotīve/RSS LRC.
15.00 PAŠV.POLICIJA – PŠFK HEKTORS 4-1.
Vārti:E.Utāns,G.Čižovs,V.Margevičs,V.Semjonovs- Pašv.policija, J.Plonis- PŠFK Hektors.
Brīdinājumi:N.Mackevičs- PŠFK Hektors.
16.00 SPARTA DEMENE – ILŪKSTES NSS 2-2.
Vārti: E.Ungurs-2- Sparta Demene, D.Cucurs, D.Pilacs- Ilūkstes NSS.
Brīdinājumi: A.Timofejevs- Sparta Demene.
17.00 BFC DAUGAVPILS – CAFE IMBIR 2-22.
Vārti: A.Jegorovs,P.Riževskis- BFC Daugavpils, J.Bovins-6,R.Koroļovs-5,I.Tolkačs-4,A.Jackevičs-2,D.Zakrževskis,J.Simonovs,V.Pivarovičs,A.Vlasovs,J.Halimons- Cafe Imbir.
Noraidījumi: J.Ionovs (diskv. uz 1 spēli – 4.03.17.)- BFC Daugavpils.

4.03.2017.
14.00 FK SVENTE – PAŠV.POLICIJA 1-5.
Vārti: N.Gidzjuns- FK Svente, E.Utāns-2, G.Čižovs-2, A.Presnijs- Pašv.policija.
Brīdinajumi: V.Rižijs- FK Svente.
15.00 LDZ LOKOMOTĪVE/RSS LRC – PŠFK HEKTORS 12-2.
Vārti: V.Jurušs-8,P.Malinovskis,J.Kiseļovs,E.Bērziņš,E.Kolosovskis- LDZ Lokomotīve/RSS LRC, J.Plonis-2- PŠFK Hektors.
16.00 BFC DAUGAVPILS – SPARTA DEMENE 11-4.
Vārti: P.Riževskis-7,J.Sokolovs,H.Pakers,S.Šeršnevs,A.Jegorovs- BFC Daugavpils, I.Ševčuks-2,N.Rakels-2- Sparta Demene.
Brīdinājumi: H.Pakers- BFC Daugavpils.
17.00 CAFE IMBIR – ILŪKSTES NSS 6-4.
Vārti: J.Halimons-3,I.Tolkačs,V.Šteinbergs,R.Koroļovs- Cafe Imbir. V.Žavoronkovs-3,D.Cucurs- Ilukstes NSS.
Brīdinājumi: V.Šteinbergs- Cafe Imbir, O.Romansevičs- Ilūkstes NSS.

KOMANDAS LABĀKAIE SPĒLĒTĀJI:
FK SVENTE-AIGARS KOVALENKO
PAŠV.POLICIJA-VJAČESLAVS PUČKO
PŠFK HEKTORS-JĀNIS PLONIS
LDZ LOKOMOTĪVE/RSS LRC-JEVGĒNIJS LAZAREVS
SPARTA DEMENE-ILJA ŠEVČUKS
ILŪKSTES NSS-DĀVIS CUCURS
BFC DAUGAVPILS-RAITIS MILLERS
CAFE IMBIR-RUSLANS KOROĻOVS

LABĀKAIS VĀRTSARGS-SERGEJS DONCOVS /SPARTA DEMENE/

LABĀKAIS LAUKUMA SPĒLĒTĀJS-VLADIMIRS ŽAVORONKOVS /ILUKSTES NSS/

LABĀKAIS VĀRTU GUVEJS-PAVELS RIŽEVSKIS /BFC DAUGAVPILS/

2017.GADA DAUGAVPILS LABĀKAIS TELPU FUTBOLA SPĒLĒTĀJS- DMITRIJS ZAKRŽEVSKIS /CAFE IMBIR/