Latgales nūjošanas festivāls kuplā skaitā

Daugavpils pilsēta dome kopā ar Latvijas Tautas sporta asociāciju organizēja Latgales nūjošanas festivālu. Festivāls pierādīja, ka nūjošana ir tikpat efektīva  ziemā, kā vasarā un tai nav nepiemēroti laikapstākļi. Pasākums pulcēja vairāk kā 120 dalībniekus no Latgales novada, Latvijas pilsētām kā arī no kaimiņvalsts Lietuvas.

Dalībnieki  varēja izvēlēties piedalīties sacensībās ar laika kontroli, apskatīt Daugavpils cietoksni nonūjojot vairāk kā 5 km un tiem kas atnāca iemācīties nūjot tika piedāvāta iespēja apgūt nūjošanas tehniku LTSA valsts treneres vadībā.

Sacensību uzvarētāji tika apbalvoti vīriešu grupā :

1.Nikolajs Fiļčenkovs,

2.Ivars Magazeins;

3.Rainers Buks.

Sieviešu grupā:

1.Diāna Kononova;

2.Kristīne Pote;

 3.Ingūna Buka.

Pēc pasākuma dalībnieki varēja sasildīties pie karstas tējas un piedalīties loterijā, kuru dāsni atbalstīja kompānijas „Oriflame” menedžeres Gaļina Ļenova un Vija Utenkova, varēja saņemt konsultācijas no Sarkanā krusta pārstāvjiem par pareizu uzturu un fizisko aktivitāšu nozīmi. Tāpat pasākuma organizatorisko daļu nodrošināja  atsaucīgā Daugavpils jauniešu dome. Liels paldies Daugavpils universitātei par nodrošinātajām telpām un organizāciju.

LTSA pateicas trenerei Larisai Silovai un Instruktorei Santai Upītei!

 


Sagatavoja:

Santa Upīte