13.Starptautiskais Henrija Silova turnīrs augstlēkšanā

12.12.2016
9. un 10. decembrī Daugavpilī norisinājās 13.starptautiskais H.Silova turnīrs augstlēkšanā. Kopumā turnīrā piedalījās 51 dalībnieks no Latvijas, Baltkrievijas, Lietuvas un Čehijas. Sacensības norisinājās 4 vecuma grupās.

Jaunākajās vecuma grupās Daugavpils sportistiem izcīnītas septiņas medaļas. Zelta medaļas ieguva Jakubovska Liliāna, Cvetkova Karolīna, Bratko Iļja, sudraba medaļas Aleksejevs Deniss, Elksniņa Marija savukāt bronzas medaļas ir izcīnījuši Zaicevs Edgars un Selickis Aleksejs.
Elites grupā vīriešiem ar rezultātu 212 cm zeltu izcīnīja Latvijas labākais augstlēcējs Jānis Vanags no Madonas. Otro vietu ieguva Sankovičs Ņikita no Minskas un uz pjedestāla trešā pakāpiena šoreiz mūsu jaunais sportists Edgars Jurkjāns ar rezultātu 181 cm. Tik pat augstu rezultātu uzrādīja vēl viens mūsu sportists Klims-Afonskis Filips, kuram bija viens neveiksmigs mēģinājums uz sākuma augstuma, līdz ar ko iegūta 4. vieta.
Elites grupā sievietēm ar rezultātu 178 cm uzvaru guva Madara Onužāne-Saliņa, par 3 cm zemāku latiņu pievarēja Nikola Strahova no Prāgas un Daila Žukauska.