Daugavpils šāvēji veiksmīgi startēja Latvijas čempionātā lietišķajā šaušanā

30.08.2016
27. un 28. augustā Ādažos startēja Latvijas 2016. gada čempionāts lietišķajā šaušanā, kurā vairākas godalgotās vietas ieguva mūsu pilsētas sportisti.
Sacensībās piedalījās 130 dalībnieki no 19 dažādām komandām. Daugavpils pilsēta kopvērtējumā izcīnīja trešo vietu. Mūsu komanda piedalījās un cīnījās par godalgām trīs dažādos vingrinājumos.

DP-3 vingrinājumā šaušanā ar pistoli no 25 metriem Daugavpils ieguva otro vietu komandu ieskaitē, bet individuāli 2. vieta Rihardam Ģertam, kuram 280 punkti. Jāpiemin, ka šajā vingrinājumā piedalījās 105 sportisti. Dāmām trešo labāko rezultātu uzrādīja Vija Vagale (273 punkti).

Ātršaušanā ar pistoli no 25 metriem (DP-4) Andris Vagalis ar 175 punktiem ierindojās ceturtajā vietā, savukārt Anete Vagale ar 162 punktiem izcīnīja trešo vietu. Komandu ieskaitē atkal otrā vieta.

Šaušanā ar bisi Daugavpils komandai trešā vieta, bet individuāli izcēlās Arta Vagale, kurai otrā vieta.