Nepalaid garām iespēju: «HOLI krāsu skrējiens» pirmo reizi Daugavpilī

04.09.2016
Jau pavisam drīz, 18. septemrī Daugavpilī notiks pirmais HOLI krāsu skrējiens. Tā ir sportiska aktvitāte, kurā var piedalīties iekviens - profesionāli sportisti, ģimenes ar bērniem un ikviens aktīvā dzīves vieda piekritējs.

Neazmirstams starts, četri koši krāsu vārti un grandiozs finišs sagaida ikvienu pasākuma apmeklētāju. Visas dienas garumā pasākuma apmeklētājus sagaidīs daudz un dāžādi pāretigumi - deju studija Stop Time, Hookah Games spēļu zona bērniem, kā arī 3 punktu metienu konkurss, ielu baksetbola turnīrs jauniešiem un pārsteigumi no Zinoo centra. Pašiem ātrākajiem un krāsainākajiem naudas balvas.

Lai gan krāsu pamatā ir ar pārtikas krāsvielu krāsoti milti, organizatori tomēr neiesaka krāsas izmantot konditorijā, jo, lai gan tās ir košas, tomēr pēc garšas sāļas, sausas un nepatīkamas. HOLI Krāsa ir videi draudzīga, nav bīstama veselībai un ir viegli izmazgāzajama no apģērba.

Biļetes cenā ietilpst viena krāsu pulvera paciņa, kā arī pārsteiguma balvas katram Bērnu skrējiena dalībniekam!

Distances:
800m – Daers bērnu skrējiens (bērniem vecumā līdz 12. gadiem, dalība bez maksas)
4km - Daugavpils ģimenes distance (dalība 5 EUR)
Skrējiena norise: (starts - Vienības laukumā; finišs – Rīgas ielā pie VUGD nodaļas)
Reģistrācija: no plkst. 10.00
11:00 Starts Daers bērnu distance
11:30 Starts ģimenes distancē
Reģistrējies jau tagad un noslēdz savu vasaru koši.
Mūs atbalsta: Daugavpils pilsētas dome, SIA Dears, ZINOO centrs Daugavpils, mediju projekst Solyanka, O.Burinska fitnesa centrs, Cafe Luna un jauniešu organizācija Apelsīns.

Vairāk par skrējienu uzzini www.holi.lv