Grepleri sacentās Eiropas atklātajā čempionātā

26.09.2016
24.septembrī, neskatoties uz neveiksmīgu brauciena sākumu un ļoti nepatīkamajiem ceļa piedzīvojumiem, Daugavpils Grappling Team komanda nokļuva līdz Eiropas atklātā čempionāta Greplingā IGF 2016 Garliavā, Kauņas rajonā.

Sacensību debitante, Julija Fjodorova-Saveļjeva (2001.dz.g., 15.vsk.) zaudēja tikai finālcīņā, kļuva par pirmās sudraba medaļas iegūvēju.

Otrais sacensību jaunpienācējs, Jevgēnijs Greibo arī izcīnīja turnīra sudrabu U19 vecumgrupā.

Dmitrijs Anisko, kurš trenējās Rīgā un pārstāv arī Rīgas klubu Jujutsu.lv, zaudējis spraigā cīņā Lietuvas pārstāvim pēc tiesnešu lēmuma un turpināja cīņu tikai par bronzas medaļu, kuru arī ieguva.

Normunds Pavļukevičs, kurš pārstāvēja arī Rīgas klubu Profesionālis, atkārtoja Dmitrija Anisko rezultātu un izcīnīja bronzas medaļu.

Vladislavs Ambrosovs, kas uz īsu laiku atbrauca mājās no Īrijas, arī pārstāvēja gan Daugavpils Grappling Team, gan arī Īrijas klubu East Cost Jiu-Jitsu, zaudēja finālcīņā un samierinājās ar sudrabu.

Pirmo reizi mūsu kluba komanda tika pārstāvēta arī veterānu vecumgrupā ar 41-gadīgo Leonīdu Klejmenovu. Leonīds izcīnīja otro vietu.

Diemžēl, mūsu pieredzējie cīkstoņi Dmitrijs Anisko un Vladislavs Ambrosovs zaudēja pirmajās cīņās absolūtā svara kategorijā un par medaļām necīnījās. Mūsu cīkstoņu pretinieki turpmākajā cīņā uzvarējā visus oponentus un savā starpā sadalīja pirmo vietu.

Nacionālā ieskaitē Latvijas komandai, kas tika pārstāvēta ar trim Rīgas klubiem un Daugavpils Grappling Team, ir 9 zelta medaļas, 7 sudraba medaļas un 9 bronzas medaļas. Pēc treneru atsauksmēm, kopējais pretinieku līmenis ir ievērojami pieaudzis, tādēļ varam novēlēt mūsu cīkstoņiem cītīgu darbu un augstākus mērķus!

Daugavpils Grappling Team izsaka lielu pateicību sacensību organizētājiem International Grappling Federation un personiski Kestutim Smirnovasam par sniegto palīdzību ekstremālajā situācijā, kā arī visiem, kas piedalījās sportistu sagatavošanā un brauciena organizēšanā!