Daugavpils cīnīsies par spēcīgākās pilsētas godu

08.08.2016
Šajā nedēļas nogalē Stropu pludmalē tiks aizvadīts pilsētas pludmales volejbola čempionāta 3. posms. Vienības laukumā visiem pilsētniekiem būs iespēja pierādīt, ka Daugavpils ir spēcīgākā pilsēta.

Sestdien Vienības laukumā no plkst. 11 norisināsies vislatvijas sacensības ”Latvijas Spēcīgākā pilsēta”. Jebkuram pilsētas iedzīvotājam būs iespēja pacelt 50 vai 20 kg smagu svara stieni, lai uzlabotu kopējo pilsētas rezultātu cīņā par valsts spēcīgākās pilsētas godu. Iespēja uzgrūzt svara stieni būs līdz plkst. 14.

Dalībnieku uzdevums ir pacelt pēc iespējas lielāku svaru. Pieaugušajiem vīriešiem būs jāgrūž 50 kilogramu stienis, bet bērniem līdz 18 gadiem un sievietēm – 20 kg. Šogad organizētāji ieviesuši arī papildus nomināciju dalībniekiem līdz 18 gadiem.

Saskaņā ar iepriekšējā gada rezultātiem, par valsts stiprāko pilsētu kļuva Valmiera. 172 pilsētas iedzīvotāji kopumā pacēla 251 750 kilogramus. Otrajā vietā ierindojās Bauska, bet trešā bija Rīga. Interesanti, ka Valmiera šo titulu izcīnījusi jau otro reizi pēc kārtas. Šogad sacensībās piedalās 23 pilsētas, kas ir jauns rekords. 14 pilsētas savus mēģinājumus jau ir izpildījušas. Spēcīgākā valsts pilsēta šogad tiks noskaidrota 27. augustā.

Aicinām piedalīties visus pilsētas iedzīvotājus!