Daugavpilī pirmo reizi norisinājās Krāsu skrējiens!

20.09.2016
Svētdien Vienības laukums tika piepildīts ar krāsām, jo pirmo reizi Latgalē notika „Holi Krāsu skrējiens”. 800m un 4 km skrējienos piedalījās ap 300 dalībniekiem.

Jau no paša rīta Vienības laukumā bērniem un arī pieaugušajiem bija iespēja izmēģināt savus spēkus īpašajā spēļu zonā, kur varēja veikt dažādas sportiskas aktivitātes. Par pasākuma košāko daļu, protams, kļuva pats skrējiens.

800 metru bērnu distancē trasē devās ne tikai bērni, bet arī daudzi vecāki. Ne bez pūlēm, šķērsojot arī divus krāsu vārtus, finišu izdevās sasniegt visiem. Arī 4 kilometru distancē nebija viegli, jo šeit dalībniekus sagaidīja pat četri krāsu vārti un arī pati distance bija garāka.

Jau pēc finiša visi dalībnieki saņēma īpašās kokas piemiņas medaļas, kā arī izmantoja iespēju pafotografēties uz goda pjedestāla. Lai arī sportiskais princips šajā skrējienā nebija galvenais, tomēr tika noskaidroti arī trīs ātrākie katrā no distancēm:

Bērnu distancē ar labāko laiku finišēja Iļja Zilis (4:19 minūtes), otrais bija Daniils Andrejevs, bet trešais Ralfs Baško. Pieaugušo skrējienā ar labāko laiku finišēja Nikolajs Siņakovs (13:49), apsteidzot Antonu Drozdovu un Arvis Zeibotu.

Tiek plānots, ka Krāsu skrējiens Daugavpilī norisināsies arī nākamgad.