Taekvondo panākumi sacensībās Rīgā

28.06.2016
Nedēļas nogalē LTC ”Jitae” sportisti piedalījās sacensībās ”Jauno cerību kauss 2016”.

Kopumā septiņi Daugavpils kluba LTC ”Jitae” sportisti piedalījās turnīra sparinga un tehniskajās sadaļās. Turnīra organizētājs bija Rīgas klubs ”Hansu”.

Mūsu puišu sasniegumi: 3 pirmās vietas, 6 – otrās, 1 – trešā. Kluba vadītājs un galvenais treneris Boriss Ivanovs: ”Lai arī mūsu sportistiem tās bija neplānotas sacensības, mēs tomēr nolēmām piedalīties, lai atbalstītu mūsu Rīgas kolēģus un izmantotu labu iespēju gūt praktiskas iemaņas. Kopumā, manuprāt, mūsu komandas dalība bija veiksmīga. Protams, vēl ir daudz jāstrādā un jāveic korekcijas. Tieši šiem mērķiem arī nepieciešamas šādas sacensības, kuras dod treneriem vielu pārdomām. Es vēlos apsveikt visus bērnus ar godalgotām vietām un izteikt īpašu pateicību vecākiem par palīdzību brauciena organizēšanā.”

Godalgotās vietas izcīnīja: Juris Bogdanovs, Kirils Pavļukovs, Dzintars Bogdanovs (visi – pirmā vieta); Viktors Bogdanovičs, Dzintars Bogdanovs, Edgars Hans, Jevgeņijs Ciburevkins, Daniils Harlamovs, Dzintars Bogdanovs (visi – otrā vieta); Daniils Harlamovs (trešā vieta).

Mūsu vecāko grupu sportisti turpina gatavoties Latvijas Olimpiādei, kas notiks no 2. līdz 3. jūlijam Cēsīs. Savukārt jaunākie sportisti gatavosies jostu sertifikācijai. Jūlija sākumā divu nedēļu garumā tiks aizvadīti fiziskās sagatavotības treniņi, bet mēneša otrajā pusē uz Daugavpili ieradīsies instruktori no Dienvidkorejas, lai piedalītos ikgadējā vasaras nometnē ”Hodori” (tulkojums no korejiešu valodas ”tīģerēns”).

Vairāk informācijas: www.jitae.lv.