Daugavpilī notiks Eiropas jaunatnes čempionāts svara bumbu celšanā

30.06.2016
Daugavpils Olimpiskajā centrā laikā no 14. līdz 18. jūlijam norisināsies Eiropas jaunatnes čempionāts svara bumbu celšanā, kā arī pasaules kausa un ”Grand Prix” posms.

Jau šobrīd dalību šajā čempionātā apstiprinājuši 200 dalībnieki no 13 valstīm – Lielbritānijas, Vācijas, Īrijas, Kazahstānas, Kirgiztānas, Norvēģijas, Krievijas, Latvijas, Ukrainas, ASV, Polijas, Igaunijas, Baltkrievijas. Daugavpilī vienlaikus norisināsies ne tikai Eiropas atklātais čempionāts, bet arī 3. pasaules kausa un „Grand Prix” posms, kā arī 1. posms sieviešu triālā garajā ciklā.

Pirmie no pasaules un „Grand Prix” posmiem līdz šim norisinājušies Meksikā un Krievijā, bet pēc Latvijas posma tiks aizvadīti posmi arī Japānā, ASV un vēlreiz Krievijā. Lielais fināls paredzēts Lasvegasā, savukārt komandu fināls decembrī ieplānots Austrālijā.

Sacensības Daugavpilī norisināsies ar Daugavpils pilsētas domes atbalstu. Visiem notikumiem olimpiskajā centrā varēs sekot līdzi arī video tiešraidēs.

Provizoriskajā Latvijas jaunatnes izlases sastāvā iekļauti 10 Daugavpils un Daugavpils novada svarbumbu cēlāji: Edgars Bruns, Iļja Panucins, Iļja Vankovs, Mihails Zaluks, Aleksandrs Semjonovs, Vadims Popovičs, Samirs Morkāns, Ēvalds Nikicins, Viktorija Jevdokimova, Maksims Kuprijanovs.

Ieeja uz sacensībām Daugavpilī būs bezmaksas.