BFC „Daugavpils” tiek pie punkta Rīgā

12.06.2016
SynotTip futbola Virslīgā pēc ilga pārtraukuma pie punktiem beidzot izdevies tikt BFC „Daugavpils”, kas viesos nospēlēja 0:0 ar Rīgas Futbola skolu.

10. kārtas noslēdzošajā spēlē Daugavpils komanda viesos tikās ar ambiciozo Rīgas Futbola skolu. Tieši pret šo komandu līdz šim mūsu klubs bija guvis vienīgos čempionāta punktus. Arī šoreiz BFC bešā nepalika.

Spēles pirmajā puslaikā, it īpaši tā pirmajā pusē, BFC izskatījās labāk par pretinieku, radot arī pusmomentus pie RFS vārtiem. Puslaika vidū RFS atbildēja ar ļoti bīstamu uzbrukumu, kuru kopējiem spēkiem izdevās atvairīt.

Otrajā puslaikā turpinājās līdzīga cīņa un abas komandas centās izraut uzvaru. RFS uzbruka vairāk, bet Daugavpils centās atbildēt ar pretuzbrukumiem. Noslēgumā godīgs bezvārtu neizšķirts.

Turnīra tabulā BFC „Daugavpils” joprojām ieņem astoto vietu, atpaliekot no „Riga” septiņus punktus.