Daugavpilī sacentās sporta seniori

03.05.2016
Aprīļa pēdējā dienā vairākās pilsētas vietās norisinājās 53. Latvijas Sporta veterānu savienības sporta spēles pavasara krosā, telpu futbolā un brīvajā cīņā, kā arī svara bumbu celšanā.

Pavasara krosā seniori no astoņām dažādām pilsētām sacentās Stropos. Interesanti, ka sacensību noslēgumā trīs pilsētām Rīgai, Daugavpilij un Līvāniem bija vienāds punktu skaits, taču vairāk pirmās vietas ieguva Rīga, apsteidzot Līvānus un Daugavpili. No mūsu sportistiem jāizceļ savu grupu uzvarētāji Voldemārs Pinka (70+), Ludmila Tokareva (65+), Aivars Uzols (50+) un Vita Vilcāne (30+). Atkarībā no vecuma grupas dalībniekiem bija jāveic no 1 līdz 8 kilometriem.

Vienlaikus norisinājās arī sacensības telpu futbolā. 40+ grupā Daugavpils komanda savā apakšgrupā piekāpās Gulbenei, toties pieveica Aizkraukli un Līvānus. Spēlē par trešo vietu ar 4:0 tika uzvarēta otrās apakšgrupas otra labākā komanda Rēzekne.

50+ vecuma grupā piedalījās piecas komandas un Daugavpils pilsēta izcīnīja otro vietu. Pārliecinoši tika uzvarētas Bauskas, Aizkraukles un Daugavpils novada vienības, toties zaudēts Līvāniem.

Brīvajā cīņā Daugavpilij veicās vislabāk, jo šeit tika izcīnīta pārliecinoša pirmā vieta komandu ieskaitē.