Uzmanības centrā orientēšanās un bokss

05.05.2016
Šajā nedēļas nogalē Daugavpils sporta dzīvē galvenā uzmanība tiks pievērsta brāļu Purvinsku piemiņas turnīram boksā, kā arī Latvijas čempionātam orientēšanās sportā.

Piektdien Daugavpils BJSS lielajā zālē tiks atklāts tradicionālais brāļu Aleksandra un Leonarda Purvinsku piemiņas turnīrs boksā. Astotais aizsaulē aizgājušo boksa treneru piemiņas turnīrs arī šogad pulcēs spēcīgus bokserus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas. Atklāšanas ceremonija ieplānota plkst. 17:00, pēc kā norisināsies arī pirmās cīņas. Sestdien pirmās cīņas ieplānotas no plkst. 10:30.

Gan sestdien, gan svētdien Daugavpils kļūs par Latvijas orientēšanās sporta galvaspilsētu. Sestdien pirmo reizi mūsu pilsētā norisināsies Latvijas čempionāts īsajā distancē. Sacensību atklāšana ieplānota plkst. 11:45 Daugavpils Cietoksnī. Pirmie starti no plkst. 12:15. Svētdien par sacensību centru kļūs atpūtas bāze „Egļukalns”, jo tieši šeit norisināsies Latvijas čempionāts garajā distancē. Tiek plānots, ka katrā no šīm distancēm piedalīsies ap 500 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas.

Sestdien ikvienam pilsētniekam būs lieliska iespēja piedalīties arī foto orientēšanās sacensībās „Šķirošanas skrējiens”, kurā varēs laimēt vērtīgas balvas no „Rimi” un „Clean R”. Reģistrācija šīm sacensībām no plkst. 14:00.