Esplanādes veloparka atklāšana 2. jūnijā!

24.05.2016
Jau pavisam drīz tiks atklāts jaunais Esplanādes veloparks, kurā iespējas atrast sev piemērotāko trasi būs gan gados jauniem, gan arī pieredzējušiem velo prieku baudītājiem.

Pateicoties sadarbībai starp Daugavpils domi un velo trašu būvkompāniju Velosolution, 2. jūnijā Daugavpils pilsētas svētku ietvaros tiks atklāts pirmais veloparks Baltijā, kurā 9000 kvadrātmetros atradīsies četru veidu zonas ar īpaši veidotām trasēm dažādām vecuma grupām un to sporta veidiem, sākot ar bērnu velosipēdiem un beidzot ar skrituļslidām un skrituļdēļiem.

Atklāšanas dienā paredzēti vairāki notikumi. Galvenie no tiem būs veloparka svinīgā atklāšana un sacensības galvenajā ”pump-track” jeb velotrasē, kurās varēs piedalīties ikviens intresents. Asāku izjūtu meklētājiem būs iespēja iemēģināt blakus esošo betona skeitparku, bet ģimenēm ar bērniem tiks atvēlētas divas pārējās veloparka zonas – prasmju parks un bērnu trase, kurās bez īpašām iemaņām varēs izmēģināt dažāda veida aktivitātes.

Pēc atklāšanas veloparks būs brīvi pieejams ikvienam apmeklētājam. Ievērojot visus drošības pasākumus un lietojot aizsargekipējumu, jebkurš cilvēks varēs likt lietā savu gribasspēku un iztēli, lai pilnvērtīgi izmantotu visa veida līkumus un kalniņus.

Parka svinīgā atklāšana ieplānota 2. jūnijā plkst. 16:00. Detalizēts atklāšanas pasākuma plāns tiks izziņots papildus.