Ceturtdien velo parka atklāšana

01.06.2016
Daugavpils dome sadarbībā ar veloparku būvkompāniju Velosolutions, 2. jūnijā, plkst. 16:00, Daugavpils Esplanādes parkā atklās pirmo veloparku Baltijā, kura 9000 kvadrātmetru teritorijā atradīsies četras zonas ar īpaši veidotām trasēm dažādu vecuma grupām un to sporta veidiem, sākot ar bērnu un kalnu velosipēdiem, un beidzot ar skrituļslidām un skrituļdēļiem.

Atklāšanas dienā paredzēta svinīgā atklāšana un sacensības galvenajā ”pumptrack” jeb asfalta velotrasē, kurās varēs piedalīties ikviens intresents ar BMX, MTB, skrituļslidām, skeitbordu/longbordu vai skūteru. Asāku izjūtu meklētājiem būs iespēja mesties iekšā blakus esošajā betona skeitparkā, bet ģimenēm ar bērniem tiks atvēlētas divas pārējās veloparka daļas – piedzīvojumu trase un bērnu zona. Pasākuma laikā veloparkā darbosies vairāki aktivitāšu punkti tādi kā LEG&GO bike, Lokal Boards u.c., kuros bezmaksas varēs izmēģināt dažādus braucamrīkus un iegūt vērtīgus padomus, kā spert pirmos soļus ekstrēmajos sporta veidos.

Pēc atklāšanas veloparks būs brīvi pieejams apmeklētājiem. Ievērojot visu drošības pasākumus un lietojot aizsargepikējumu, jebkurš cilvēks varēs likt lietā savu gribasspēku un izdomu, lai pilnvērtīgi izmantotu visa veida līkumus un kalniņus, ko sniedz multifunkcionālais veloparks.

Velosolutions savas darbības laikā ir pierādījis sevi kā vienu no labākajiem velo parku būvētājiem pasaulē, pateicoties uzkrātajai pieredzei un unikālajiem projektiem. Daugavpils veloparks ir pirmais Velosolutions Baltics projekts kā Velosolutions pārstāvim Baltijā.

Vairāk informācijai:
http://velosolutions.lv/
https://www.facebook.com/VelosolutionsBaltics/