Bokseriem pirmās vietas Kauņā un Mārdu

03.05.2016
No 27. līdz 29. aprīlim Kauņā norisinājās 2. starptautiskais boksa turnīrs „Dzintara cimds”. Sacensībās sacentās gados jaunie bokseri no 13 līdz 14 gadu vecumam – kopumā ap 80 dalībniekiem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Organizētāji neslēpj, ka viens no turnīra sarīkošanas mērķiem ir boksa popularizācija tieši starp gados jaunajiem censoņiem.

Daugavpils komandai izdevās iegūt trīs zelta medaļas. Par sacensību uzvarētāju kļuva Rauls Konstantinovs (līdz 34 kg). Abās cīņās viņš pieveica Lietuvas bokserus. Ņikita Elksniņš (līdz 36 kg) arīdzan pārliecinoši pārspēja Lietuvas bokserus un ieguva pirmo vietu. Gļebs Šilins (līdz 54 kg) sacentās ar gados vecākiem sportistiem, bet tas viņam nepatraucēja aizbraukt uz mājām ar zelta godalgu kaklā.

Daugavpils jaunie bokseri turpinās gatavoties brāļu Purvinsku piemiņas turnīram, kas jau šajā nedēļas nogalē norisināsies Daugavpilī.

Kamēr mūsu jaunā paaudze sacentās Kauņā, mūsu pieredzējušākie vīri devās uz Igaunijas pilsētu Mārdu. Aleksandra Baranova piemiņas turnīrā piedalījās 125 bokseri no astoņām valstīm.

Edgars Koržeņevskis svara kategorijā līdz 64 kilogramiem pirmajā cīņā pārsteidzoši uzvarēja Igaunijas izlases pirmo numuru, kurš vēl 2014. gadā bija starp Eiropas čempionāta laureātiem. Lielajā finālā viņam viegls panākums pār Krievijas sportistu.

Ņikita Atrahimovičs un Kirils Vasiļjevs cieta zaudējumus pirmajā sacensību dienā un samierinājās ar trešajām vietām.