BFC „Daugavpils” ielaiž pēdējā minūtē un zaudē

16.05.2016
SynotTip futbola Virslīga 2. apļa pirmajā spēlē BFC „Daugavpils” savā laukumā pēdējā minūtē nenoturēja neizšķirtu un cieta zaudējumu ar 0:1 pret FS „Metta/LU”.

Pirmajā aplī savstarpējā spēlē „Metta” uzvarēja ar rezultātu 2:1. Šoreiz komandas tikās Daugavpilī, tomēr arī šoreiz uzvarēja rīdzinieki. Līdzvērtīgā spēlē „Metta” vairāk kontrolēja bumbu un biežāk sita pa vārtiem, taču pie simtprocentīgiem momentiem tā arī netika. Daugavpils sastāvā visbīstamāko sitienu izpildīja Vladimirs Volkovs, pēc kura raidījuma bumba aizlidoja gar pašu vārtu stabu.

Diemžēl izšķirošie notikumie norisinājās 90. minūtē, kad cīņā ar pretinieku uzbrucēju bumbu savos vārtos pārvirzīja Dmitrijs Klimaševičs. Zaudējums ar 0:1 nav ļāvis komandai uzlabot pozīcijas turnīra tabulā. Mūsu klubs atrodas astotajā vietā, bet „Metta” ir ceturtā.

Latvijas 1. līgas sieviešu čempionātā BFC „Daugavpils” meitenes savā laukumā ar 3:1 pārspēja „Imantu”, tiekot pie otrās uzvaras sezonā. Ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās Viktorija Vengreviča.