Orientēšanās sezona Daugavpilī ir atklāta!

04.04.2016
3. aprīlī Rugeļu mežā norisinājās Daugavpils orientēšanās sezonas atklāšanas sacensības, kas pulcēja 55 dalībniekus no Latvijas un Lietuvas. Orientēšanās piekritējiem tika piedāvāts sacensties vidējā distancē.

Laužoties caur krūmiem un lecot pāri gravām, uzvarētāju godā ieskrēja Filips Mikulovs (V10), Ksenija Baranovska (S10), Olegs Sizovs (V14), Tatjana Smirnova (S14), Žygimantas Naujokas (V16), Mihails Smilgins (V40), Ilona Gricāne (S40), Varis Peisenieks (V50), Jānis Turks (V60), Dzidra Brilte (V60), Nikolajs Dedelis (OPEN).

Elites grupā (VS21) savu pārākumu Daugavpils mēroga sacensībās jau kārtējo reizi pierādīja Ļubova Pavļukova un Eduards Novičenko, otro pozīciju izcīnīja Jūlija Matvijenko un Jevģēnijs Daņilovs, savukārt stiprāko trijnieku noslēdza Anastasija Isajeva un Ruslans Mikulovs.

Jau no šīs ceturtdienas (7. aprīlis) orientēšanas un aktīvā dzīvesveida piekritējiem tiks piedāvāta iespēja startēt orientēšanas sacensību seriālā “Orientieris 2016”. Sacensības norisināsies katru ceturtdienu Daugavpils apkaimes mežos ar brīvo startu no 17:00 līdz 18:30. Dalībniekiem tiks piedāvāta izvēle no 5 dažādām distancēm, kuras būs piemērotas gan pieredzējušiem orientieristiem, gan skrējējiem, nūjotājiem vai jebkuram, kam patīk pastaigas un izbraucieni ar velosipēdu.

Vairāk informācijas meklē: www.okstiga.com/sacensibas vai mūsu facebook lapā Orientēšanās klubs Stiga