Nedēļas nogalē spīdvejs, senioru spēles un finālturnīrs basketbolā

28.04.2016
Šajā nedēļas nogalē otro reizi sezonā mājas sacīkstes aizvadīs Daugavpils „Lokomotīve”, Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīrā spēlēs U16 basketbolistes, bet labākos vairākos sporta veidos noskaidros seniori.

No piektdienas līdz pat svētdienai Daugavpils Olimpiskajā centrā un Kultūras un sporta pilī norisināsies Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīrs U16 vecuma grupā. Daugavpils BJSS spēlētājas ir vienas no galvenajām favorītēm uz pirmo vietu. Pirmās turnīra spēles piektdien plkst. 13:00, bet svētdien fināli sāksies no plkst. 10:00. Zelta mačs ieplānots 15:15. Klātienē finālturnīru apmeklēs arī Latvijas Basketbola Savienības prezidents Valdis Voins.

Sestdien Stropos no plkst. 10:00 būs iespēja vērot Daugavpils atklāto vasaras čempionātu tenisā, bet no plkst. 12:00 pie logopēdiskās internātpamatskolas iesāksies pavasara krosa sacensības senioriem un svara bumbu celšana senioriem. Sestdien Daugavpils Poļu ģimnāzijas sporta zālē un Daugavpils Olimpiskajā centrā tiks izspēlēts senioru turnīrs telpu futbolā. Visas šīs sacensības ietilpst Latvijas Senioru Sporta savienības sporta spēļu kalendārā.

Olimpiskajā centrā no plkst. 12:00 būs iespēja vērot arī starptautiskās sacensības sporta vingrošanā.

Svētdien stadionā „Celtnieks” pusdienlaikā sāksies Daugavpils čempionāts akvatlonā, bet plkst. 16:00 tiks aizvadīta Latvijas dublieru čempionāta spēle futbolā, kurā tiksies BFC „Daugavpils” un „Jelgavas” dublieri.

Nedēļas nogali noslēgs Polijas Nice spīdveja līgas sacīkste starp Daugavpils „Lokomotīvi” un Žešuvas „Stal”. Sākums plkst. 18:00.