F.Vilcāna piemiņas turnīrā piedalījās 31 komanda

26.04.2016
Franča Vilcāna astotais piemiņas turnīrs volejbolā senioriem sapulcināja 31 komandu no septiņām valstīm. Divu dienu garumā komandas cīnījās četrās vecuma grupās.

F.Vilcāna piemiņas turnīrs jau ierasti tiek atklāts ar draudzības turnīru, kurā komandas pēc aklās izlozes rezultātiem tiek sadalītas jauktajās komandās. Oficiālā turnīra atklāšana sekoja piektdien, kad tika aizvadītas arī pirmās turnīra spēles. Kopumā divu dienu garumā Daugavpils Olimpiskajā centrā un Daugavpils Valsts ģimnāzijā tika aizvadītas vairāk nekā 60 spēles.

Spēles norisinājās četrās vecuma grupās kungiem (40+ un 50+) un dāmām (35+ un 45+). Dāmām 35+ grupā par sacensību uzvarētājām kļuva „Belorusočka” komanda no Minskas, kas apsteidza Daugavpils komandu „Dāmu klubs”. Trešo vietu izcīnīja Maskavas komanda.

40+ grupā vīriešiem pirmo vietu izcīnīja Sanktpēterburgas volejbola seniori, kas apsteidza Polijas komandu „Kaman Volley” un Minskas klubu „Motor”. Dāmām 45+ grupā pirmā vieta Brestai, kas apsteidza Līksnas komandu, bet trešajā pozīcijā Kijevas komanda „Aeroport”.

50+ grupā vīriešiem uzvarēja Rīgas komanda „Radio”, apsteidzot divas Minskas komandas.

F.Vilcāna piemiņas turnīrs norisinājās jau astoto reizi.