DU basketbolistes iegūst sudraba medaļas

04.04.2016
Jaunās Sieviešu basketbola līgas finālturnīrā Daugavpils Universitātes meitenes izcīnījušas sudraba medaļas, kas ir labākais sasniegums mūsu komandai šajā turnīrā.

DU meitenes visu Jaunās Sieviešu basketbola līgas sezonu aizvadīja pārliecinoši, līdz pat pēdējām kārtām saglabājot izredzes iegūt pirmo vietu. Pamatturnīra noslēgumā tika iegūta otrā vieta aiz Ventspils.

Pusfinālā DU tikās ar ZAP Lounge, kas dienu iepriekš no tālākās cīņas izslēdza iepriekšējā gada uzvarētāju „Filter”. Atrodoties vadībā visas spēles garumā, mūsu meitenes uzvaru noturēja – 74:68. Atgādināsim, ka iepriekšējā sezonā DU pirmo reizi ieguva bronzas godalgas, bet šoreiz izdevās tikt līdz finālam!

Ar 21 punktu rezultatīvākā pusfinālā bija Tatjana Savicka, bet Santa Kotele pievienoja 20 punktus un 11 atlēkušās bumbas un piecas piespēles. Piecas piespēles un 14 punkti Laurai Gribustei.

Finālspēlē pret Ventspili DU izgāza jau spēles 1. ceturtdaļu un tā pa īstam pretinieču uzvaru nespēja apdraudēt. Pēdējā ceturtdaļā zaudēts pat ar 19 punktiem (5:24), tādējādi beigās rezultāts bija nepieklājīgi liels – 52:90. 15 punkti šajā spēlē Kotelei, bet pa 10 punktiem Savickai un Lizai Čumikai.

Savicka un Kotele tika iekļautas turnīra simboliskajā pieciniekā. Apsveicam Nikolaja Romaņenko trenēto komandu ar visu laiku labāko panākumu šajā līgā!