BFC „Daugavpils” pirmo mājas spēli atzīmē ar panākumu

04.04.2016
Synottip futbola Virslīgas 3. kārtas spēlē BFC „Daugavpils” savā laukumā ar 1:0 pārspēja ambiciozo Rīgas Futbola skolu. Vienīgie vārti tika gūti otra puslaika vidū.

BFC „Daugavpils” pirmo mājas spēli klātienē apmeklēja ap 450 skatītājiem. Pirms spēles 50 pirmajiem biļešu īpašniekiem bija iespēja iegūt savā rīcībā sezonas programmiņas, bet sasildīties visi varēja ar organizatoru sagādāto silto tēju. Ievērojot tradīciju, sezonas pirmajā spēlē 11 laimīgie skatītāji tika pie BFC „Daugavpils” dāvinātajām futbola bumbām.

Spēli pret RFS, kuras kodolu veido bijušie Rīgas „Skonto” futbolisti, Daugavpils iesāka negaidīti aktīvi. Jau otrajā minūtē izgājienu viens pret vienu nerealizēja komandas leģionārs Mirabdula Abasovs. BFC „Daugavpils” kontrolēja spēles gaitu arī nākamajās minūtēs, tikai puslaika turpinājumā pakāpeniski atdodot iniciatīvu viesiem. Spēles pirmajā puslaikā Rīgai radās viena laba iespēja izcelties, bet Ritus Krjauklis netrāpīja no neliela attāluma.

Otrā puslaika ievadā atkal krietni aktīvāki bija mūsējie, cenšoties izpildīt sitienus no distances. Vienīgie vārti spēlē tika gūti 67. minūtē, kad pēc lieliski izpildītā Orhana Kurbanli stūra sitiena viesu aizsargs Vjačeslavs Isajevs pārvirzīja bumbu savos vārtos. Nākamajās minūtēs Daugavpilij bija vēl pāris nesliktas iespējas, bet RFS atbildēja ar neizmantotu izgājienu viens pret vienu, kad glāba vārtsarga Jevgeņija Nerugala meistarība. Pēdējās minūtēs Daugavpils bija tuvāk otrajiem vārtiem, nekā RFS izlīdzinājuma panākšanai.

Nākamo spēli mūsu komanda aizvadīs 10. aprīlī viesos Rīgā, bet 16. aprīlī tiks aizvadīta mājas spēle ar „Ventspili”.