BFC „Daugavpils” izgāžas aizsardzībā un zaudē Ventspilij

18.04.2016
Synottip futbola Virslīgā ļoti neveiksmīgu spēli aizvadījusi BFC „Daugavpils”, kas savā laukumā ar 0:5 piekāpās „Ventspilij”. Šis ir komandas lielākais zaudējums Virslīgā.

Pirms spēles pret Ventspili Daugavpils varēja lepoties ar divām uzvarām pēc kārtas. Spēle ar Ventspili gan nesolījās būt viegla, jo šajā sezonā ventspilnieki nebija zaudējuši nevienā cīņā. Situāciju vēl vairāk pasliktināja daudzie savainojumi un slimības, kā rezultātā komandas sastāvs bija tālu no optimālā.

Līdz pat pirmā puslaika vidum Ventspilij neizdevās izveidot kaut ko bīstamu pie mājinieku vārtiem, taču rupja kļūda aizsardzībā ļāva 24. minūtē Alanam Siņeļņikovam atklāt rezultātu. Pēc sešām minūtēm neveiksmīgi no vārtiem izgāja Jevgeņijs Nerugals un Ņikita Koļesovs panāca divu vārtu pārsvaru.

Otrajā puslaikā Ventspils turpināja iesākto. Sākotnēji ar to ne pašu spēcīgāko sitienu no distances Nikola Boranijaševičs panāca 3:0, bet 67. minūtē Ģirts Karlsons izmantoja kārtējo kļūdu aizsardzībā un jau 4:0. Spēles kompensācijas laikā Abdulaji Alfa pielika punktu spēlei.

Nākamo spēli BFC „Daugavpils” aizvadīs mājās pret „Riga”. Spēles sākums plkst. 16:00.