14. maijā visi piedalāmies „Daugavpils velokrosā”!

14.04.2016
Ceturtdien tūrisma klubs „Sniegpulkstenīte”, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Dukšinskis un Daugavpils Sporta pārvaldes vadītājs Mihails Jenbajevs plašāk iepazīstināja žurnālistus ar 14. maijā gaidāmo „Daugavpils velokrosu”.

Daugavpils velokross tiks organizēts jau trešo gadu. Ja iepriekšējā gadā dalībnieki pulcējās Jaunajā Forštadtē, tad šogad par sacensību centru kļūs Stropu aktīvās atpūtas un sporta trase. Tieši šeit tiks dots starts velokrosam, bet lielākā daļa trases būs jāveic pa meža, nevis asfaltēto ceļu.

Potenciālajiem dalībniekiem tiek piedāvātas dažāda veida trases, sākot no divu gadu vecuma. Bērniem līdz 11 gadu vecumam trases garums nebūs garāks par 800 metriem, bet pārējiem dalībniekiem būs jāgatavojas sarežģītākam pārbaudījumam. Atkarībā no vecuma grupas būs iespēja izvēlēties 8, 16 un 24 kilometru distanci.

Sacensību organizētāji aicina pieteikties ikvienu, it īpaši tautas klasē, kur būs jāveic 8 kilometri. Tiek plānots, ka sacensībās piedalīsies vairāki simti dalībnieku no dažādam Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pilsētām.

Reģistrēties sacensībām elektroniskā formā būs iespēja līdz 2016. gada 12. maijam, bet to varēs paveikt arī sacensību dienā, taču tad piecu eiro vietā būs jāmaksā astoņi eiro. Visiem dalībniekiem sacensībās obligāti jābūt aizsargķiverēm. Starts paredzēts pie Stropu trases stāvvietas. Visi dalībnieki ne tikai pavadīs laiku sportiskā gaisotnē, bet arī pēc sacensībām tiks pabaroti.

Sacensību organizētāji izsaka milzīgu pateicību par atbalstu: Daugavpils Sporta pārvaldei, Daugavpils pilsētas domei, Rexona, Marka Rotko mākslas centram, Zebra Print, OK „Stiga”, „Latgales alum”, „Zilajiem brīnumiem”, SIA Demu, SIA Cropp, SIA EKO ISO.. Vērts pieminēt, ka sacensības atbalsta ne tikai Daugavpils, bet arī Rīgas uzņēmumi. Piedalies velokrosā arī TU!

Visu informāciju par Daugavpils velokrosu var iegūt šeit: http://velokross.sniegpulkstenite.lv/nolikums/