Šāvēji startēja Daugavpils un Rīgas čempionātos

08.02.2016
Šajā nedēļas nogalē Daugavpilī norisinājās pilsētas čempionāts pieaugušajiem ložu šaušanā. Sacensībās piedalījās Daugavpils, Ludzas, Rīgas un Viļakas šāvēji.

Šaušanā ar pneimatisko pistoli (60 šāvieni) nepārspēts bija rīdzinieks Igors Aleksandrovs. Otro vietu ieņēma Artjoms Grigorjevs, bet trešo Artjoms Latišenko. Dāmām šajā vingrinājuma godalgoto trijnieku aizņēma daugavpilietes – Jevgeņija Goršalatova, Megija Pipiņa, Anna Vojevodska.

Šaušanā ar kaujas ieroci no 25 metriem (9mm, 30 šāvieni) pirmajā vietā Rihards Ģerts, otrais bija ludzānietis Ivans Iščenko, bet trešais Juris Ancāns. Ātršaušanā no 25 metriem pirmais Eduards Puzo, otrais Iščenko, bet Ancāns atkal trešais.

Šaušanā ar pneimatisko ieroci jauniešiem vislabāko rezultātu uzrādīja Mihails Blaževičs. Viņš apsteidza Denisu Vingri un Daniels Titkovu.

Iepriekšējās brīvdienās daugavpilieši bija devušies uz Rīgu, kur piedalījās Rīgas čempionātā. Vīriešu grupā šaušanā ar pneimatisko ieroci Daugavpils komanda izcīnīja pirmo vietu. Komanda startēja Artjoms Grigorjevs (individuāli 2. vieta), Vadims Daraškevičs (3. vieta) un Rūdolfs Veličko (9. vieta).

Sievietēm otro vietu ieguva Daugavpils komanda. Jevgeņija Goršalatova individuāli izcīnīja trešo vietu, vēl komandā startēja Anna Vojevodska un Valērija Kurkina.

Jaunietēm Valērija Kurkina izcīnīja pirmo vietu, bet Viktorija Makoviča bija ceturtā. Zēniem Mihails Blaževičs uzrādīja trešo labāko rezultātu.

20. februārī Daugavpils komanda startēs Latvijas čempionātā lietišķajā šaušanā, bet 22. februārī uz Eiropas čempionātu Ungārijā dosies Artjoms Grigorjevs.