DU basketbolistes uzvar

02.02.2016
Jaunajā Sieviešu basketbola līgā pie uzvaras tikusi Daugavpils Universitātes komanda, kas savā laukumā ar 59:48 pārspēja „Filter”. 23 punktus iemeta Liza Čumika.

Daugavpilietes jau no spēles pirmajām minūtēm ieguva pārsvaru, kuru arī nosargāja spēles turpinājumā. Pēc pirmā puslaika mājiniecēm bija +13, bet, spēlei beidzoties, pārsvars saruka par diviem punktiem.

Mūsu komandā uzbrukumā mirdzēja Liza Čumika, kurai izdevās iemest 23 punktus (2pt. 10/13), bet 14 punkti Tatjanai Savickai. Astoņus punktus iemeta Laura Gribuste, bet sešus Jūlija Komļeva.

Jāpiemin, ka „Filter” bija briesmīgs metienu realizācijas procents no spēles – divpunktnieki tikai 24%, trīspunktnieki 19%, bet soda metieni 56%.

Viešņu sastāvā visas 40 minūtes nospēlēja bijusī Daugavpils audzēkne Inga Borodavko, kura iemeta 4 punktus.