Grepleru panākumi Saldū

08.12.2015
5.decembrī Saldū notika ikgadējs turnīrs greplingā Saldus OPEN BJJ NO-GI Submission. Dmitrijs Anisko, kas pašlaik pārstāv divus klubus, Daugavpils Grappling Team un Jujutsu.lv (Rīga), startēja uzreiz divās kategorijās - līdz 85,5 kg (baltās jostas, iesācēji) un svara kategorijā pluss cīkstoņiem ar pieredzi, kurā cīnījās arī Eiropas Čempions greplingā pēc NAGA versijas Vladislavs Vorons un kluba biedrs no Rīgas Maksims Zaķītis.

Abās kategorijās Dmitrijs izcīnīja zelta medaļas.
Vēl vairāk, klubu Daugavpils Grappling Team un Jujutsu.lv apvienotā komanda Antona Jevdokimova, Normunda Pavļukeviča, Dmitrija Anisko, Iļjas Kudrjavceva (visi - Daugavpils) un Maksima Zaķīša (Rīga) sastāvā, piedalījās turnīrā komandu sacensībās siena pret sienu.

Pirmā cīņa notika ar sacensību favorītiem - organizatoru komandu LEWC 1 (Rīga), kurā mūsu sportisti zaudēja pēc tiesneša lēmuma ar vienādu punktu skaitu. Tālākā cīņa bija iespējama tikai par 3.vietu, jo cīņas norisinājās pēc olimpiskās sistēmas. Rezultātā mūsu komanda ieguva 3.vietu, uzvārot atlikušajās cīņās.

Foto - Jujutsu.lv, pa vidu - Dmitrijs Anisko.