Jaungada skrējienā piedalījās 216 dalībnieki!

30.12.2015
Spītejot salam, Vienības laukumā 30. decembrī sapulcējās vairāk nekā 200 skriet griboši cilvēki, sākot no pusgada vecuma līdz pat 82 gadiem!

Rekordliels dalībnieku skaits ticis fiksēts 2015. gada noslēdzošajās sporta sacensībās. 216 dalībnieki oficiāli reģistrējās un veica Jaungada skrējiena distanci, bet vēl vairāki desmiti uzmanīgi vēroja, kā klāsies viņu favorītiem. No 216 dalībniekiem vairums izvēlējās 3 kilometru distanci – 83. 1 kilometra distanci veica 63 dalībnieki, bet 5 kilometrus noskrēja 70 skrējēji. Interesanti, ka vēl 60 skrējēji, iespējams, ka drēgnā laika dēļ tomēr neskrēja, kaut gan bija iepriekš pieteikušies elektroniski.

Kā jau ierasti, Jaungada skrējienā sportiskais princips bija otršķirīgs, jo galvenais bija noslēgt aizejošo gadu uz pozitīvas nots! Vecvecāki skrēja ar saviem bērniem un pat mazbērniem (viskuplāk tika pārstāvēta Dedeļu ģimene – 8 cilvēki), bet daudzi dalībnieki parūpējās arī par košiem tērpiem. Visi finišu sasniegušie dalībnieki varēja sasildīties ar siltu tēju, iekost kādu pīrādziņu, kā arī saņemt citas piemiņas veltes.

Par jaunāko skrējiena dalībnieku kļuva Eduards Zaņevskis, kurš dzimis 2015. gada jūlijā, bet vecākais dalībnieks bija Romāns Saušs, kurš dzimis 1933. gadā. Starp citu, viņš 3 kilometru distanci veica nedaudz ātrāk par 20 minūtēm.

Katrā no distancēm tika apbalvoti trīs ātrākie puiši un trīs ātrākās meitenes. Zemāk varat iepazīties arī ar ātrāko skrējēju vārdiem.

Daugavpils Sporta pārvalde novēl visiem Laimīgu Jauno Gadu!

1km distance (puiši):
1. Deniss Stepanovs
2. Armands Macijevskis
3. Ralfs Baško

1km distance (meitenes):
1. Amanda Griķe
2. Līga Kuraša
3. Santa Upīte

3km distance (puiši):
1. Rainers Trubačs
2. Antons Puhoviks
3. Andžejs Ļebedevs

3km distance (meitenes):
1. Anastasija Kočmarjova
2. Stefānija Šabuņeviča
3. Santa Prikule

5km distance (puiši):
1. Valērijs Šakelis
2. Guntis Pastors
3. Aivars Uzols

5km distance (meitenes):
1. Anita Smane
2. Alise Betija Kronberga
3. Anastasija Smoļakova