BFC „Daugavpils” nervus kutinošā spēlē uzvar

21.12.2015
BFC „Daugavpils” telpu futbola komanda kārtējā Latvijas Telpu futbola Virslīgas spēlē ar 3:2 pārspēja „Monarhu”, kas ļāvis nedaudz uzlabot pozīciju turnīra tabulā.

Pēc divu nedēļu pārtraukuma BFC „Daugavpils” atkal aizvadīja spēli savā laukumā. Spēlē pret „Monarhu” jau trešajā minūtē ar vārtu guvumu pēc skaistas saspēles atzīmējās Jurijs Sokolovs, bet 11. minūtē skaists solo reids Pāvelam Tarasovam un 2:0! Līdz pārtraukumam „Monarham” izdevās vienus vārtus atgūt.

Nopietnu pieteikumu uz uzvaru mūsu komanda veica 33. minūtē, kad atkal skaistu izspēli noslēdza Sokolovs, panākot 3:1. Pēdējās spēles minūtēs „Monarhs” spieda, atguva vienus vārtus, kā arī septiņas sekundes pirms beigām varēja izraut arī neizšķirtu, bet šoreiz veiksme bija Daugavils sabiedrotā!

Panākums ar 3:2 ļāvis turnīra tabulā pakāpties uz piekto vietu, apsteidzot „Monarhu”.