„Zelta rudens” karatē

30.10.2015
24. oktobrī Daugavpilī norisinājās starptautiskas sacensības karatē „Zelta Rudens”, kurās piedalījās sportisti no Latvijas un Lietuvas.

Sacensības organizēja „Sochin” karatē klubs un tajās piedalījās kopumā 128 sportisti. Cīņa ritēja uz diviem tatami pēc WKF noteikumiem SUMO, KATA un KUMITE. Kopumā tika sadalīti 72 medaļu komplekti.

Vislielākās kaislības bija SUMO sacensībās, jo tajās piedalījās gados jaunākie dalībnieki, kuri tikai nesen uzsākuši apmācības karatē. Krietni vairāk tehniski labu darbību bija KATA un KUMITE sacensībās, kas noteikti iepriecināja skatītājus.

Turnīra noslēgumā uz tatami devās trīs melnās jostas meistari – Aleksandra Viļčinska, Tatjana Šeršņeva un Tatjana Raka. Šajā cīņā uzvaru izcīnīja Raka, otrajā vietā Šeršņeva, bet trešā bija Viļčinska.

Kopējā komandu vērtējumā (ārpus ieskaites bija „Sochin”) pirmo vietu nodrošināja Daugavpils Karatē skola (prezidents Sergejs Čapulis), otrajā vietā bija Sakura (prezidente A.Viļčinska), bet trešo vietu dalīja Zarasu karatē klubs un Dagda.

Ļoti labi sacensībās nostartēja sportisti no Rīgas (World Karate Jitsu federation, prezidents Aleksandrs Dudoladovs), kuri uzvarēja kumite komandu cīņā. Jāuzslavē arī Lielvārdes cīnītāji, bet no „Sochin” audzēkņiem godalgas ieguva Jūlija Grigorjeva, Svetlana Jevsejeva, Liza Grāvīte, Suzanna Gluhova.

„Sochin” sportisti gatavosies Ziemassvētku turnīram, kā arī Eiropas čempionātam, kas notiks aprīlī.